Güncel

11.04.2014

Akyurt Market Çalışma ŞartlarıAnkara merkezli bir firma olan ve daha çok keçiören ilçesin de hizmet veren zincir marketin,çalışma saati olarak belirlediği süre 9 saattir.Hafta da bir gün tam gün çalışmak zorun da kaldığınız işletme de,bu çalışma için herhangi bir ek ücret almanız söz konusu değildir.Firma da mesai vb. bir ek gelir elde etmeniz mümkün değildir.

Firma da aynı zaman da her üç ay da bir cüzzi miktar da,personellere alışveriş çeki verilmektedir.kasiyer ve orta reyon olarak istihdam edilen bireylerin asgari ücrete tabi olduğu firma da,tezgahtar sıfatı ile görev alan işçilerin maaşları değişkenli gösterebiliyor.

9 yorum :

 1. 3 ayda bir verilen çekler kaldırıldı. Kasiyer veya orta reyon olarak başlarsanız iki işide yapmanız gerekiyor.

  YanıtlaSil
 2. Diğer firmalara bakarak çalışma saatleri belirgindir. Günlük 9 saat çalışırsın. Sadece çok olağan dışı durumlarda full çalışırsın ( genellikle arabayla gidip gelen personelseniz veya kasiyerseniz). Servisi olduğu için mesain bittiği zaman evine gönderirler. 2014 yılında orta reyonların asgari ücretten 50-60 lira fazla kasiyerlerin asgari ücret maaşı vardı. Yükselme imkanınız var ama yönetici adayı olduğunuzda aldığınız maaş çok az artar evrak işleriniz ağırlaşır. Müdürünüzde sorumsuz biriyse tüm işleri size yıkılır. Eğer işsizseniz orta reyon olarak başlayım 6 ay 1 sene idare ederim diyorsanız temiz iştir. İşinizi yaptığınız sürece karışan olmaz ( bir kaç mağazadaki cins müdürler hariç ).

  YanıtlaSil
 3. Akyurt mağazasına basvurdum internetten de başvuru yaptım iş tecrubem var ama 1 ay geçti aramadilar ne zaman ararlar?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bir de mağazadan başvuru yapmanızı tavsiye ederim.

   Sil
 4. Mağaza yöneticisi Vardiyası ne şekilde belirlenmiş bilgi verirseniz sevinirim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sabahçı ve akşamcı olarak her hafta değişir fakat yöneticilerin çalışma saati biraz fazladır.Bazen günlük 12 saat çalışmanız gerekebiliyor.

   Sil
 5. İnternetten başvuru yaptım bir ayı geçti aramadılar neden ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Mağazadan veya Genel Merkezden başvuru yapmanızı tavsiye ederim.

   Sil

Her Hakkı Saklıdır © 2014 - 2017 - Şartlar - Reklam - İletişim - Hakkımızda