Güncel

25.08.2014

Şehzade Market Çalışma ŞartlarıKayseri merkezli ve henüz büyüme aşamasın da bulunan yerel bir işlet olan,Şehzade Marketler Zincirinin çalışma şartlarını ele alacağız.

Firma da çalışma süresi 9 saat olarak belirlenmiştir.Bu saatlere çay ve yemek molalarınız  dahildir.Her personelin hafta da 1 gün izin kullanma hakkının yanı sıra,1yılını dolduran her personel de yasaların öngördüğü 14+2 günlük izin kullanabilmektedir.

Firma da her hafta 1 gün tam gün çalışmanız gerekmektedir.Bu tam gün için,herhangi bir ücret almanız söz konusu değildir.Firma mesai adı altın da,fazla çalışma karşılığı verilen ücret benzeri ir ödeme yapmamaktadır.

Kasiyer,orta reyon görevlisi olarak çalışan personelin asgari ücret aldığı firma da,tezgahtar olarak çalışan kişilerin maaşları farklılık göstermektedir...

3 yorum :

  1. Kayseride yerel market işçi köle niyetine kullanılır. çalışırken bir sıkıntı çıkarken bir sıkıntı altı aya kadar 14 gün önceden haber vermeniz lazım yoksa 14 günlük paranızı bir güzel yerler 6 aydan sonra 28 gün önce haber vermeniz gerekiyor yoksa benim gibi 1 maaşınızı hiç ederler sabah 7 de açılır 23:00 de kapanır sokakta köpek kalmaz siz markette beklemeye devam edersiniz. ağızları acılınca her şeyleri kanunindir. sabah 7 akşam 23.00 haftada 1 gün ayda 5 gün aç kapa yaparsınız mesai vermezler bunlara oda kanunidir. bu kadar işçi hakkını yemeyle fazla dayanmaz batarlar sakın bulaşmayın..

    YanıtlaSil
  2. Sen şartları herşeyi bilerek kabul ediyorsa sıkıntı yok.

    YanıtlaSil
  3. Şehzade de sakal bıyık serbestmi

    YanıtlaSil

Her Hakkı Saklıdır © 2014 - 2017 - Şartlar - Reklam - İletişim - Hakkımızda