Son Dakika

Retaİl

Perakende Sözlüğü

Kİm Kİmdİr

24.12.2014

D&R Çalışma ŞartlarıD&R bir çok kişi,özellikle öğrenci hayatı sürenlerin çalışmak istediği,ender firmaların başın da yer almaktadır.Hem nezih,hem de düzenli bir çalışma şekli ve  yorucu  iş oranın az olması bu isteği doğruluyor.Bu yazımız da D&R'ın çalışma şartlarını inceleyeceğiz.

Firma da günlük çalışma süresi 8 saat olarak belirlenmiştir.Yemek molanız bu saate dahildir.Haftalık değişen bir vardiya sistemi ile çalışırsınız.Hafta bir gün izin ki,bu izin genel de hafta içi verilir.Yılınızı doldurmanız durumun da bir çok firma da olduğu gibi 14+2 gibi bir yıllık izin kullanma hakkına sahip olursunuz.Ücret konusuna gelecek olursak,yeni başlayan personeller asgari ücret ile istihdam edilmektedir.Tabi bu durum firma da çalıştığınız ve bir üst seviye reyon sorumlusu vb. pozisyonlar da olmanız durumun da değişmektedir.Maaşınıza ek olarak her ay düzenli olarak maaşınızın üçte birini "Ticket" adı altın da bir ödeme ile alırsınız.Bu ödeme yöntemi ile sadece alışveriş yapabilirsiniz,tabi bunu sadece "Ticket"in geçerli olduğu üye iş yerlerinden yapılacağını da ekleyelim.

Firma da mağaza müdürü/yardımcısı olarak çalışanların maaşı ciddi anlam da farklılık göstermektedir.

8 yorum :

 1. agi ücretini de almak mümükün mü?

  YanıtlaSil
 2. Görüşmeye çağırıldım. Acaba müdür yardımcılarının aldığı ücret konusunda bilgisi olan varmıdır. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

  YanıtlaSil
 3. Kaşa sorumlusu ne kadar ücret alır asgeri mi

  YanıtlaSil
 4. Merhaba müdür yardımcısı olmak isteyen arkadas acaba görüsmeye cağrıldınızmı nasıl gecti nasıl bir sürecti bilgi verirmisiniz lütgen çünkü bende cok istiyorum.

  YanıtlaSil
 5. 18 yaşının altındayım,liseden mezun olacağım ağustosta 18 yaşına gireceğim ise basvursam kabul edilme oranim % kac

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok büyük bir olasılık işe alırsınız.

   Sil

 
Her Hakkı Saklıdır © 2017 Perakende Kulis