Son Haberler

Retaİl

Perakende Sözlüğü

Dolunay İndİrİmlerİ

31.08.2015

Madame Coco Çalışma Şartları


Madame Coco Ülkemiz de farklı iller de birden fazla satış mağazası olan,aynı zaman da bayilikte veren bir giyim perakende zinciridir.Bu yazımız da Madame Coco'nun Çalışma Şartlarını inceleyeceğiz.

Madame Coco da haftalık çalışma saati 45 saattir.Yani gün de 7.5 saat çalışırsınız.Bu saate molalarınız dahil değildir.Hafta da 1 gün izin ve yılınızı doldurmanız durumun da 14 gün yıllık izin hakkınız vardır.

Zaman zaman fazla çalışmanız söz konusu olabilir,bu fazla çalışmalar için mesai ödemesi alırsınız.Lakin bu durum çok nadiren olan bir şeydir.Sürekli fazla çalışmanız söz konusu değildir.

Madame Coco Maaşları

Firma neredeyse her çalışanına aynı ücreti uygulamaktadır.Şayet işe başlamanız durumun da asgari ücretten %10 daha fazla bir maaş alırsınız.Buna ek olarak 250-300 TL aralığın da yemek ücreti verilmektedir.Yemek parası Multinet adlı alışveriş kartına yatmaktadır.

Not: Mağaza Müdürlerinin maaşı farklıdır.

14 yorum :

 1. merhaba.. kolay geçen bir gün olsun sizlere. ben süheyla sadıkoğlu.bartından yazıyorum.sizi, çalışmalarınızı ve çeşitliliğinizi beğeniyor ve zevklerim arasında ilk sıralarda tutuyorum.el becerileri olan bir kadınım. sizinle yeni ürünlerinize dair çalışmak isterim. elmde bir çok beğeneceğinizi düşündüğüm çalışmam var ve size onları ulaştırmak istiyorum. geriye dönüş yaparsanız mutlu olurum. sevgiyle mutlulukla iyi çalışmalar...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çin malı alıyorlar ,kalite ürün maliyet demek .Almazlar

   Sil
 2. 16 yasındayım yazın burada çalışabilir miyim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 16 Yaşın da personel alımı yapılmıyor.

   Sil
 3. merhaba madame coco ya başvurmayı düşünüyorum daha önce çalışmış olanlar ve hala çalışanlar yardımcı olabilir mi ? Mağaza sektöründe kariyer yapmak istiyorum o yüzden çalışacağım yeri iyi seçmek istiyorum. Madame coco hakkkında çalışan yorumları çoğu yerde yok ya da yetersiz.
  Söylendiği gibi fazla mesai parası alabiliyor muyuz ? ( soruyorum çünkü hakkım söylediğim gibi iyi seçmek istiyorum. Çoğu yer aynı olabilir ama en azından bi yer bi tık daha iyi olabilir.)
  yemek ücreti 400 tl olduğu söylendi değişti mi bu durum 250-300 olduğu yazıyor.
  Nezih bir yer çalışanlara değer veriliyor mu? Hergün gidip gelinecek sonuçta zindan olmasının bir anlamı yok.
  Maaşlar elden mi veriliyor gecikme oluyor mu ? ( Daha önce kurumsal bir yere başvurmuştum elden veriliyordu ve sigorta olmadığı söylendi.)
  Daha önceden söylediğim gibi enine boyuna araştırmak istiyorum. Çslışacağımız yeri bu kadar irdelemek herkesin hakkı. Yardımlarınızı bekliyorum.

  YanıtlaSil
 4. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 5. Berbat bir firma çalışma şartları çok çok kötü personelden sürekli ücret kesintisi yapıyorlar

  YanıtlaSil
 6. Merhaba , Madame coco ' da yönetici olarak çalıştım.Mesai saatleri mütemadiyen uzuyor.(sayım ve depo süreçleri mağaza düzeni falan ) mağazalarda kırılan ve çalınan herşeyden tüm personel sorumlu yani üstteki yorumda yapılan sürekli ücret kesinitisi doğru.Yeri gelir asgari ücretin altında maaş alırsınız.Prim konusu yalan çünkü haftanın son günü skalayı gönderiyorlar ve o değerler de çok yüksek oluyor.İnsana değer sıfır.Sömürü sistemi gibi birşey.MADAME COCO tercih edilmemeli yani.Umarım yardımcı olabilir bu yorum size.

  YanıtlaSil
 7. müşteri olarak gidiyorum ve çalışanlara çok üzülüyorum.her hafta personelleri değişiyor zaten.allah kolaylık verdin ne diym.

  YanıtlaSil
 8. Madama Coco satış mağazaları tesettürlü personel çalıştırıyor mu ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Şuan izmir de çalışıyorum.Girdiğim güne lanet okuyorm.Sürekli para kesiyorlar arkadaş.Devlet denetlesin

   Sil
 9. Gördüğüm en reZil firma.Personel soyuyor sadece sakın girmeyinnn !

  YanıtlaSil
 10. Maaş:1404tl(asgari ücret)
  Yemek:400tl
  Yol:yok
  prim var dedi üstüne çok düşmedi hileli
  Haftalık 45 saat çalışma fazla mesai parası yok.

  YanıtlaSil

 
Her Hakkı Saklıdır © 2016 Perakende Kulis