Güncel

18.08.2015

Sarıyer Market Çalışma ŞartlarıŞubelerinin tamamı İstanbul da olan ve sürekli gelişmekte olan bir yerel işletmedir Sarıyer Market.Firmayı neredeyse aynı şube sayısına sahip diğer rakiplerinden ayıran,en büyük özellik teknolojiye ve son sistem mağaza ekipmanlarını kullanıyor olması.Sarıyer Market'in çalışma Şartları aşağıdadır.

Günlük çalışma saati 8,30 saattir.Çay ve yemek molanız bu saatlere dahildir.Hafta da bir gün izin ve her firma da olduğu gibi,yıllık izin kullanma hakkına sahip olursunuz.

Firma da zaman zaman fazla çalışmanız söz konusu olabilir,bu fazla çalışmalar için herhangi bir ücret almanız söz konusu değildir.Zira firma da mesai adı altın da bir ödeme yapılmaz.Resmi tatiller de çalışmanız durumun da,bir günlük mesainiz üzerinden ücretini alırsınız.

Maaş konusuna gelecek olursak.Kasiyer ve Reyon görevlisi olarak istihdam edilenler Asgari ücret üzerinden maaş almaktadır.Kasap,Manav ve Şarküteri olarak çalışanların ise maaşları tecrübe şirkette çalışma yılına göre farklılık göstermektedir.

Ayrıca firma da prim sistemi uygulanmaktadır.Mağaza hedef verilen ciroyu aşması durumun da,personel prim almaya hak kazanır.

Yorum Gönder

Her Hakkı Saklıdır © 2014 - 2017 - Şartlar - Reklam - İletişim - Hakkımızda