Güncel

18.04.2014

Eti Mörş Çalışma Şartları
Gıda perakendeciliğin de oldukça önemsenen ve sektörün lider tedarikçilerinden olan Eti de çalışmak kimi zaman yorucu,kimi zaman ise çok eğlenceli olabiliyor.Farklı meslek gruplarına ev sahipliği yapan firma eleman alırken açıkcası son derece titiz davranıyor.

Şayet Eti de mörş olarak işe başlamayı düşünüyorsanız,işe başladıktan sonra sizi bekleyen şeyler aşağı da belirttiğimiz maddeler olacaktır.

Mörş'ün görevi üstleri tarafınca belirlenen rut dahilinde olan mağazaları dolaşıp,ürünlerin reyonlardaki varlığını ve satışının daimi olmasını sağlamaktır.Kimi zaman Eti'ye ait ürünlerin istifi ve reyonların doldurulması sizden istenilebilir.Rutunuz da yer alan mağazalardaki reyon şefi veya mağaza yöneticileri ile aranızın iyi olması durumun da,her şey sizin için çok daha iyi olacak.Bu anektodu unutmayın.

Gelelim mörşlerin çalışma saati ve maaşlarına.Eti de mörşler 8,30 saat çalışmaktadırlar.Hafta birgün izin ki,bu genel de pazar günleri olur.Maaşınıza ek yol parası ve yemek parası verilir.Maaş ise asgari ücrettir.Yol parası ve yemek parası ile elinize geçen brüt rakam 1000-1100 TL civarındadır.

Yorum Gönder

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda