Güncel

13.04.2014

Soykan Market Çalışma Şartları
Ankara'nın en eski marketlerinden olmasına karşın,mahalle bakkalı havasından kurtulamayan firma aynı zaman da en rekabetçi olma sıfatını fazlası ile hakediyor.İbrahim Soykan tarafından kurulan firma ilk yılların da ulus küçük hal için de,Soykan Mandıra ismi ile satışa başlamıştır.Daha sonra oğulları Mehmet Ali ve Ömer Soykan'ın desteği ile firma bugün ki konumuna gelmiştir.

Soykan da çalışma saati 12 saattir.Rakiplerine göre saati uzun,işi ağır bir işletmedir.Hafta da birgün tam gün çalışmak zorun da kaldığınız firma da mesai vb. bir ücret ödenmemektedir.

Kasiyer ve orta reyon gibi sıfatlar ile çalışan kişilerin diğer firmalara nazaran maaşları hayli yüksektir.Bunun sebebi uzun çalışma saati olabilir.Firma da aynı zaman da prim sistemi uygulanmaktadır,verilen kotayı geçmeniz halin de,personele tahsis edilen ödemelerden yararlanabilirsiniz.Keza tezgahtar olarak çalışan personelin ücretleri yine,diğer rakip firmalar göre yüksek durmaktadır.

10 yorum :

 1. La get get 2 kısının yapca işi tek sana yılıyolar bıde fazla para veroyk dıye konuşuyorlar.

  YanıtlaSil
 2. Aynen katılıyorum haftada bırgun değil ıkı gın ful cekıyorsun ayrıca çalışanlar her işe koşuyor kasıyer kasap manav ortareyon kım anlaşılmıyor orda çalışıyorsan her işyapcan yanı yıpranma sıtres eksık olmuyor yanı

  YanıtlaSil
 3. 1075tl mihayli yüksek olan ücret


  YanıtlaSil
 4. ankaranın en pis marketi faresi tarihi geçmişi eksik olmayan market.

  YanıtlaSil
 5. ankara demirtepe şubesinden bir yıldır et ve süt ürünleri alıyorum çok memnun kalıyorum komsularımada tavsiye ediyorum komşularımda memnun kalıyorlar herkese tavsiye ederim

  YanıtlaSil
 6. İşten ayrılan herkesin hakkım haram olsun dediği tek market ...

  YanıtlaSil
 7. Bence bu firma kapatilmali cunku tarihi gecmis fistiklar kurtlanmmis ve hala satiyorlar duzen tertip yok kokmus peynir satiyolar bide kasaya koyduklari guya indirime girdi urunleri satmaya calisiyorlar yalan cunku o urun zaten o fiyat algi yaratiolar berbat bir firma bockler eksik olmuyo.

  YanıtlaSil
 8. Çok berbat bi yer ben hasta oldum rapor aldım diye maaşımı vermediler bana maaşımı almak için sırf işe geri devam ettim maaşımı alıp çıktım kurtuldum sonunda şuan şok markette çalışıyorum ve o kadar rahat temiz bi yer ki çok mutluyum ve memnunum iş yerimden hakkım haram olsun soykana.

  YanıtlaSil
 9. En düşük ücretten veriyorlar fazla ücret felan yok yalan dolan yapacagınız iş belli değil heryere bakıyosunuz koca markette 4-5 kişi çalışıyo sakın başvurmayın servis yok

  YanıtlaSil
 10. Arkadaslar kaç yaş üzeri işe alım yapıyorlar 17 yaşındayım ama

  YanıtlaSil

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda