Güncel

1.03.2015

Sincap Market Çalışma Şartları
Sincap market merkezi Konya da olan yerel bir perakende zinciridir.Diğer perakendeciler gibi hem gelişmeye hem de mağaza sayısını artırmaya çalışan firmanın,çalışma şartları aşağıdaki gibidir.

Firma da çalışma saati 11 saat olarak belirlenmiştir.Aslın da yerel perakendeciler baz alındığın da,günlük uzun sayılabilecek çalışma saatlerinin normal olduğu kanısına varabiliriz.Diğer bir çok firma da olduğu gibi,hafta bir gün izin ve yılınızı doldurmanız durumun da yıllık izin kullanmak gibi haklarınız bulunmaktadır.

İşletme de mesai ödemesi adı altın da herhangi bir ödeme yapılmamaktadır.Dolayısıyla zaman zaman tam gün çalışmanız durumun da,bu ek çalışmalar için bir ödeme almanız söz konusu olamaz.Aynı zaman da firma da prim sistemi uygulanmaktadır.Hedef ciroların aşılması durumun da,yönetim tarafından belirlenen primleri almaya hak kazanmış olursunuz.

Ücret konusuna gelirsek,bir çok perakendeci de olduğu gibi yine bu perakendecide de,orta reyon ve kasiyer olarak çalışanlar asgari ücret ile istihdam edilmektedir.Kasap,şarküteri ve manav olarak çalışan kişilerin maaşları şirkette çalıştığı yıl ve tecrübelerine göre değişkenlik göstermektedir.

Yorum Gönder

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda