Güncel

28.04.2015

Furpa Çalışma ŞartlarıFurpa marketler zinciri merkezi Bursa ilimiz de olan ve yaklaşık 40 şubesi bulunan,yerel bir firmadır.Yerel olmasına karşın firmanın hızlı gelişmesi dikkat çekmektedir.Firmanın çalışma şartları aşağıdadır.

Furpa'nın günlük mesai saati 10 saat olarak belirlenmiştir.Neredeyse her markette olduğu gibi hafta da bir gün izin,yılınızı doldurmanız durumun da 14+2 yıllık izin kullanma hakkına sahip olursunuz.

Çeşitli sebeplerden ötürü bazen tam gün veya mesai saatinden fazla çalışmanız gerekebilir.Maalesef bu çalışmalar karşılığından herhangi bir ücret almanız söz konusu değildir.Firma da mesai ücreti adı altın da herhangi bir ödeme yapılmamaktadır.

Furpa Personel Maaşları

Neredeyse her perakendeci de oldu gibi,Furpa da kasiyer,reyon elemanı vb. departmanlar da çalışanlara asgari ücret ödemektedir.Kasap,şarküteri ve manav personelinin maaşları değişkenlik göstermektedir.Tabi rakam vermemiz gerekirse,tezgahtar maaşları 1,250 TL den başlamaktadır.Mağaza yöneticisi maaşları ise 1,500 - 2,000 TL arasın da değişmektedir.


Yorum Gönder

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda