13.05.2015

Praktiker Mersin dePraktiker Türkiye, Akdeniz Bölgesi’nin ilk Praktiker Pratik mağazasını Mersin-Tarsus’ta açtı. Praktiker Pratik Tarsus, 950 metrekarelik büyüklüğü ve 5 bini aşan ürünüyle bölgenin ev geliştirme ve yapı marketi alanındaki tüm ihtiyacına cevap vermeyi hedefliyor.
Prakitker Pratik Tarsus’un açılış töreni Praktiker Türkiye Genel Müdürü Tayfun Kutlu ve Mersin Praktiker Pratik mağazası yatırımcısı Izotek Taahhüt Plan Proje Mühendislik Yöneticileri Yakup Doğan ve Alper Demir’in katılımıyla gerçekleştirildi. Çamlıyayla Yolu Üzeri Terasus Konutları altında bulunan Praktiker Pratik Tarsus, markanın geniş ürün gamını bölge sakinlerinin ayağına getirdi. Praktiker Pratik Tarsus aynı zamanda Akdeniz Bölgesi’ndeki ilk Praktiker Pratik mağazası oldu.

En “Pratik” çözümler Akdeniz Bölgesi’nde
Açılışta konuşan Tayfun Kutlu, “Artık Mersin ve Tarsuslular ev geliştirme ve yapı marketi alanındaki her türlü ihtiyacını ‘en pratik’ şekilde tek noktadan karşılayabilecek. Praktiker’in uluslararası ve yerel tedarikçilerin ürünlerini Mersin Tarsus’lu tüketicilerle de buluşturuyoruz.” dedi.

Yorum Gönder

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda