22.09.2015

Tekzen Van da


Ev, bahçe, ofis gibi yaşam alanları için mobilyadan aydınlatmaya, dekorasyondan boyaya, el aletlerine kadar birçok ürün grubunda zengin ürün çeşidi ile müşterilerine aradıkları her ürünü rahatça bulabilecekleri alternatifler sunan Tekzen, Van mağazasıyla 53 ilde hizmet verecek. Pisi AVM’de bulunan Tekzen, 2 bin 500 metrekarelik satış alanına sahip yeni mağazası ile bölgenin yapı marketi ihtiyacını karşılayacak.
Türkiye’de 53’üncü il
Tekzen’in Türkiye genelindeki 106’ncı mağazası olan Van mağazasının açılışı Van Valisi İbrahim Taşyapan, Tuşba Belediye Başkanı Doç. Dr. Fevzi Özgökçe, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Necdet Takva, Organize Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Şemsettin Boz, Tekzen Yönetim Kurulu Başkanı Murat Gigin, Mağazalar Kurulum Müdürü Hasan Şener Bilge, Pazarlama Müdürü Mehmet Cem Kızılkaya, Operasyon Müdürü Ekrem Erol ve Bölge Müdürü Mehmet Seval’in katılımlarıyla gerçekleşti.
Yeni yatırımları ile Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesindeki istikrarlı büyümesini sürdürmeye devam eden ve bu yıl 20’nci yılını kutlayan Tekzen, 2015 sonuna kadar mağaza açmaya devam edecek. Romanya, Kıbrıs ve Kuzey Irak olmak üzere yurt dışında da mağazaları bulunan Tekzen’in 2015 sonu ciro hedefi ise 650 milyon TL.

Yorum Gönder

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda