Güncel

20.10.2015

Civil Kocaeli’deCadde mağazası konsepti ile yakaladığı “maliyet avantajını” müşterilerine yansıtan Civil 53’üncü mağazasını Kocaeli’nde açtı. 800 markanın 10 milyon çeşit ürününü kaliteli ve modern alışveriş imkânı ile müşterileriyle buluşturan Civil’in Kocaeli Mağazası 2 bin 500 metrekarelik alanda hizmet verecek.Mağazanın açılışında; palyaço ve animasyon gösterileriyle birlikte eğlenen çocuklara balon, pamuk şekeri ve popcorn ikram edildi. Mülayim tiplemesiyle ün kazanan ünlü gösteri adamı Cengiz Çimen; sürpriz hediyeleri ve şovları ile katılanlara eğlenceli dakikalar yaşattı.
17 Ekim Cumartesi günü animasyon gösterileri ve Mülayim’in sunumuyla gerçekleştirilen açılışta, çocuklara birbirinden farklı hediyeler dağıtıldı. Yüz boyama etkinlikleri, palyaço ve animasyon gösterileri ile gerçekleşen açılış, halkın yoğun ilgisiyle karşılaştı. Civil’in açılışa özel hazırladığı ve 25 Ekim’e kadar devam edecek kampanyasında, ebeveynler her 250 TL’lik alışverişte anında 50TL’lik indirim kazanacak.

Civil Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mustafa Yıldıran’ın katılımı ile gerçekleşen açılış töreninde Yıldıran; “Sizlerin huzurunda tüm ekibimize ve çalışanlarımıza çok kısa zamanda 2 bin 500 metrekarelik mağazamızı sizlerin hizmetine açtığı için çok teşekkür ediyorum. Civil olarak mağazalarımızı sadece tekstil mağazası olmaktan çıkardık. Bebek ve çocuk ile başlayan süreç, kendi içinde branşlaşmaya geçti ve sonunda, araç gereç, ayakkabı, spor giyim, kozmetik, oyuncak, aksesuar, 9 ay 10 gün dediğimiz hamile ve anne reyonları oluşmuştu. Bir sonraki adımımızda da ürün gamımızı daha da genişletmeyi hedefliyoruz. Kocaeli’nde açmış olduğumuz bu yeni mağazamız ile Kocaeli halkının hak ettiği hizmeti sunmayı planlıyoruz ve herkes için hayırlı olmasını diliyoruz.” şeklinde konuştu.

Ünlü oyuncu Sayın Açelya Akkoyun’un da katılımıyla gerçekleşen açılışta: “Kocaeli’yi ve Kocaelileri çok seviyorum. Burada olduğum için çok mutluyum. Çocuklara fayda sağlayan bir marka olan Civilile  Kocaeli’de olduğum için de ayrıca mutluluk duyuyorum. Tüm Civil ailesine ve Kocaelilere çok teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Yorum Gönder

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda