1.12.2015

2015'in Enleri Belli OlduAVM’lerde en beğenilen ve Tercih edilen Markalar Araştırması sonuçlandı. AYD - BAREM işbirliğiyle gerçekleştirilecek olan  “1 Numaralı Markalar - 2015”  ödül töreni CEFIC ve Zorlu Center'in özel sponsorluğu ile Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde alışveriş merkezlerinin ve perakende sektörünün seçkin isimlerini bir araya getirecek. Bu yıl 7’ncisi yapılacak ödül gecesinde Türkiye’nin önemli perakende markalarıtoplam 15 farklı kategoride ödüllendirilecek. Gecede bu yıl ilk kez verilecek olan “Anchor Mağaza” ödülü ve geçen sene ilki verilen “En Beğenilen Marka Yüzü” ödülleri de sahiplerini bulacak.
Ödül verilecek kategoriler şöyle:
“Kadın Giyim”, “Erkek Giyim”, “Günlük Spor Giyim”, “Çocuk Giyim”, “Bebek-Oyuncak”, “Spor Malzemeleri”, “Ayakkabı Çanta”, “Kişisel Bakım- Kozmetik”, “Mobilya Dekorasyon”, “Teknoloji Perakende”, “Teknoloji Üretici”, “Aksesuar”, “Self Servis Restoran”, “Restoran” ve “Kafe.” Ödül verilecek özel kategoriyse: “En Beğenilen Marka Yüzü” ve “Anchor Mağaza.” olacak.

AYD tarafından sektörel iş ortakları olan perakende markalarının ödül alacağı gecede, markaların yönetim kurulu üyeleri, üst düzey marka yöneticileri, marka yüzleri, alışveriş merkezleri yatırımcıları ve yöneticileri ile sektörün diğer iş ortakları bir araya gelecek. 3 Aralık günü saat 19.00’da başlayacak ve 22.00’de sonlanacak özel ödül töreninin sunuculuğunu Radyo Programcısı ve Showman Geveze üstlenecek, ünlü keman sanatçısı Canan Anderson ise sahnede keyifli ve renkli bir performans sergileyecek. Vakko Esmod tarafından hazırlanan tasarımlar da gecenin konuklarına özel sergilenecek.

Yorum Gönder

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda