Güncel

23.12.2015

Köfteci Yusuf Açılış-Kapanış Saatleri

Bir başarı hikayesi anlatsak şüphesiz Köfteci Yusuf lokantalar zincirinin sahibi Yusuf Aktaş ilk akla gelenlerden olurdu.İznik de küçük bir köfte lokantasından,büyük zincir lokantalara uzanan bir başarı hikayesi var Yusuf Aktaş'ın.İlk köfteci dükkanının da kendi çalışan Aktaş,şu an itibari ile de bizzat lokantaların da kendi çalışıyor.Tabi lokantası o günlerde ki,gibi bir değil daha fazla.
Yusuf Aktaş,Bursa Yenişehir de 20 bin metre kare üzerine bir entegre üretim tesisi ve burada üretilen et ürünlerinin İznik, Orhangazi, Bursa Yalova Yolu, Bursa Mudanya Yolu, Susurluk, Yalova Bursa İzmir Yolu ve Bozüyük’te bulunan 10 lokantanın sahibi olmasına karşın,toplamda ikibin'e yakın çalışana da istihdam sağlamaktadır.

KÖFTECİ YUSUF ÇALIŞMA/AÇILIŞ-KAPANIŞ SAATLERİ

Köfteci Yusuf normal şartlar da sabah 08:30 da açılıp,akşam 24:00 da kapanmaktadır.Bayramlar ve resmi tatiller bu çalışma saatlerine dahildir.Bu çalışma saatlerinin dışın da firmanın 7/24 hizmet veren şubeleri de vardır.Bu şubeler; Susurluk-Yalova ve Bozüyük şubeleridir.

Ayrıca Köfteci Yusuf'a Telefon ile Sipariş Vermek İçin 444 61 62 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

2 yorum :

  1. Menüleriniz fiyatlarınız elemanlarınız ürünleriniz ikramlarınız harika buzamanda böyle hizmet eee daha ne olsun valla bravo tebrikler allahta gönlünüze göre versin yusuf ustam

    YanıtlaSil
  2. Menüleriniz fiyatlarınız elemanlarınız ürünleriniz ikramlarınız harika buzamanda böyle hizmet eee daha ne olsun valla bravo tebrikler allahta gönlünüze göre versin yusuf ustam

    YanıtlaSil

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda