26.02.2016

Cosa'dan 29 Şubat'a Özel İndirim


Akıllı ev konseptinin öncülerinden Nuvia’nın piyasaya sürdüğü Cosa Akıllı Kombi Kiti dört yılda bir gelen 29 Şubat’a özel düzenlenen kampanya dahilinde sadece 249 TL’ye satışa sunulacak.

Türkiye’de akıllı ev konseptinin öncülerinden Nuvia’nın geçtiğimiz yıl kullanıcıyla buluşturduğu Cosa Akıllı Kombi Kiti,  gelecek kışa şimdiden hazırlık yapmak isteyenlerin yüzünü güldürecek yeni bir kampanyaya imza attı.  Şu an 349 TL’ye satışa sunulan Türkiye’nin ilk yeni nesil akıllı kablosuz oda termostatı Cosa Akıllı Kombi Kiti’ne 29 Şubat’ta sadece 249 TL’ye sahip olunabilecek. 

Cosa’yla faturalar da %30’a varan tasarruf sağlanacak, cepler rahatlayacak

Yaklaşan soğuk kış günlerinde, giderek artacak doğalgaz faturaları artık kabus olmaktan çıkıyor. Yeni nesil akıllı kablosuz oda termostatı Cosa Akıllı Kombi Kiti kullanıcıları “Kombiyi dışarı çıkarken ya da uyurken kapatmalı mı, kısmalı mı?” derdinden kurtarmakla kalmıyor, doğru kullanımla tasarruf edilmesini sağlıyor. İyi bir kullanımla doğalgaz tüketiminde ve faturalarda %30’lara varan yüksek bir oranda tasarruf sağlayan Cosa; sadece bir yıl içerisinde satın alma parasını amorti etmiş oluyor.

Yüzde yüz yerli
Türkiye’nin ilk enerji temalı teknokenti olan İstanbul Teknik Üniversitesi Enerji Teknokenti’nde bir yılı aşkın bir ar-ge süreci sonucu geliştirilen Cosa tamamen yerli bir ürün olma özelliğiyle dikkat çekiyor.

Cepten kontrol
Cosa’nın, akıllı özellikleri sayesinde tüm ayarlarınızı cep telefonunuz üzerinden dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden yapabiliriniz. Böylece Cosa kullanıcılarının hep sıcak bir eve gelmesini, ve kombimi açık unuttum gibi dertlerden de kurtulmalarını sağlar.

Yorum Gönder

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda