25.03.2016

Nevgross Çalışma ŞartlarıŞu an için Ankara da iki şube ile hizmet veren,oldukça hesaplı fiyatları ile dikkat çeken firma her gün yeni müşteriler tarafından keşfedilmektedir.Nevgross Çalışma Şartları Aşağıdadır.
Firmanın günlük çalışma saati yemek saati ve molalar dahil 9 saat olarak belirlenmiştir.Personel vardiyalı olarak çalışır ve bu vardiya her hafta değişkenlik gösterir.Hafta da bir gün izin ve yılınızı doldurmanız durumun da,yıllık izin hakkına sahipsinizdir.Haftalık izinler hafta sonları işin yoğunluğundan dolayı,hafta içi kullandırılır.

Nevgross da bir çok perakendeci de olduğu gibi zaman zaman,fazla çalışmanız söz konusu olabilir.Bu çalışmalar karşılığın da,firma personele mesai ödemesi yapmaktadır.Ayrıca resmi tatillerde de çalışmanız durumun da,maaşınıza ek olarak günlük çalışma ücretiniz üzerinden %100 zamlı yatar.

Maaş konusuna gelecek olursak,firma da diğer rakiplerine nazaran maaşlar biraz daha yüksektir diyebiliriz.Orta reyon,kasiyer vb. statüde çalışanların maaşı asgari ücretten %15 daha fazladır.Kasap,şarküteri ve manav maaşları ise,değişkenlik göstermesine karşın rakip perakendecilerin tezgahtarlara ödedi maaştan neredeyse %30 daha fazladır.Mağaza müdürü ve Yardımcısının maaşı ise,yıl ve tecrübesine göre farklılık göstermektedir.

1 yorum :

  1. ankarada kaç mağazası var acaba ? ve servisi varmıdır başvuru yapmayı düşünüyorum

    YanıtlaSil

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda