20.04.2016

Sektörün En iyi Fikirlerine ÖdülTürkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF) tarafından Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen Yerel Zincirler Buluşuyor Konferans ve Fuarı’nda en iyi fikirler ödüllendirildi.

En iyi mağaza tasarımı Biçen ve Bizim’e
Bu sene, en iyi mağaza tasarımı ödülüne Bizim Market ve Biçen Market layık görüldü. Ödülleri İpekyolu PERDER Başkanı Vedat Cergibozan ile Kayseri PERDER Başkanı Mehmet Kilci takdim etti.
Yarışmada “En İyi Müşteri Hizmetleri ve CRM Uygulamaları” alanında ödülün sahibi Sarıyer Market oldu. Sarıyer Market, ödülünü Güneydoğu PERDER Başkanı Ramazan Turmak’dan aldı.
En iyi insan kaynakları ödülü Altunbilekler’in oldu
En iyi promosyon yönetimi ödülü, Ankara PERDER Başkanı Ali Uyanık tarafından Onur Market’e verildi. Perakendenin En İyi Fikirleri’nde en iyi insan kaynakları uygulamaları ödülünün sahibi ise Altunbilekler Market oldu. Altunbilekler'e ödülünü Karadeniz PERDER Başkanı Osman Kalafat takdim etti.

Düzgün Market’e teşvik ödülü
En iyi sosyal sorumluluk projesi ödülü Onur Market ile Özhan Market’e verildi. Ödülleri, Konya PERDER Başkanı Ali Kaya ile İstanbul PERDER Başkanı Ramazan Ulu takdim ederken, Jüri Teşvik Ödülü ise, bu sene de Düzgün Market’in oldu.
Perakendenin En İyi Fikirleri Jüri Üyeleri
Jüri Başkanı:

Tahsin Pamir (Perakende Danışmanı ve Eğitmen)
Jüri Üyeleri:
Dr. Cüneyt Evirgen (Sabancı Üniversitesi Yönetici Geliştirme Birimi Direktörü)
Prof. Dr. Gürhan Kök (Koç Üniversitesi-Migros Perakende Forumu Araştırma Direktörü)
Ercüment Tunçalp (Perakende Uzmanı)

Yorum Gönder

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda