2.07.2016

Sektöre Yeni Bir SolukKipa, kendi tekstil markası BradforD ile gardroplara girecek. Kipa mağazalarında çok geniş bir koleksiyonla müşterilerinin karşısına çıkan BradforD, perakendede yerli marka olarak sektöre damgasını vurmaya hazırlanıyor. Türkiye'deki tüketici profilinin ölçülerine ve beğenilerini esas alarak hazırlanan BradforD, modaya uygun tasarımları uygun fiyatlarla müşteri ile buluşturuyor. Bradford, Kipa mağazalarında kadın, erkek, çocuk ve bebek olmak üzere dört farklı koleksiyon sunuyor. Mağazalarda raflara çıktığı ilk günden bu yana müşterilerinden büyük ilgi gören BradforD, dayanaklı, yenilikçi, ulaşılabilir, şık ve modayı takip eden bir marka olarak dikkat çekiyor.

Üretimde iyi tekstil uygulamaları dikkate alınıyor
Kipa Ticari Direktörü Cem Demiröz, BradforD markasını şöyle anlattı: “Kipa olarak sektörde bir ilke imza atmanın gururunu yaşıyoruz. Yeni tekstil markamız BradforD, yüzde yüz yerel tedarikçiler tarafından iyi tekstil uygulamaları dikkate alınarak üretiliyor. Her türlü güvenlik testinden geçen BradforD ürünleri, başta çocuk ve bebek koleksiyonları olmak üzere yabancı madde ve kullanılan kimyasalların güvenliğine kadar hassasiyetle denetleniyor. Bu anlamda da müşterilerimiz rahatlıkla BradforD ürünlerini kullanabilecek.”

Koleksiyonlar müşterilerden ilham alıyor
Tümüyle müşterilerinin beklentilerden ilham alarak tasarlanan BradforD koleksiyonunda, kadınlar için casual, spor, gece giyimi, iç çamaşırı, bikini, denim ve non-denim ürünler öne çıkarken, erkekler için ise rengârenk basic t-shirtler ve chino pantolonlar dikkat çekiyor. Günün her saatine ve her türlü ortama uygun alternatifler sunan BradforD’da her 6-8 haftada bir yeni ürünler raflara giriyor.

Yorum Gönder

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda