17.06.2017

Ender Saraç 18 Haziran’da M1 Adana AVM’deM1 Adana AVM, dünden bugüne hayata geçirdiği sayısız organizasyon ve etkinlikle bölgenin sosyal yaşamına Ramazan ayı boyunca da renk katmaya devam ediyor! Ramazan ayı boyunca geleneksel gösteriler ,oyunlar, müzikler ile “daha eğlenceli Ramazan”  konsepti yanında ; alanında yetkin ve tanınmış uzmanlar ile düzenlediği söyleşiler ve  sohbetler ile Adanalıları buluşturmaya devam ediyor.
Yazıları,kitapları ve bir çok ulusal kanalda da izlediğimiz Sağlık Sohbetleri programları ile Türk Halkı’nın yakından tanıdığı Dr. Ender Saraç “Sağlıklı Ramazan” söyleşisi ile 18 Haziran Pazar günü M1 AVM ziyaretçileri ile buluşacak.  Ramazan’da iftar ve sahur’da neler yenmeli, ramazan’da nasıl sağlıklı besleniriz ana başlıkları yanında yaz aylarında formda kalmayı sağlıklı şekilde gerçekleştirmenin doğru yollarını anlatacak olan Dr. Ender Saraç , ayrıca sağlıklı yaşam, sağlıklı zayıflama ve ramazan ayında sağlıklı beslenmenin püf noktalarını katılan ziyaretçilere anlatacak.
M1 Adana  AVM Müdürü Yalçın Öz ; ‘Ramazan ayı ile birlikte oruç tutan herkesin bu sıcak günlerde sağlığına dikkat etmesi gerekiyor. Özellikle Adana’da yazın getirdiği sıcak ve bunaltıcı havalarda beslenmemizi belli program düzeniyle yapmalıyız. Alanında değerli bir  uzman olan Dr. Ender Saraç’I Adanalılar ile buluşturmaktan dolayı mutluyuz.  Bu söyleşi için tüm Adanalı hemşehrilerimizi  Pazar günü  18:00’de AVM’mize bekliyoruz’ dedi.

Yorum Gönder

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda