2.08.2017

Açık Havada Film Günleri Yeniden BaşlıyorYaz gecelerini açık havada sinema keyfi ile taçlandıran Akmerkez, Akbatı ve Akasya birbirinden farklı film gösterimlerine ev sahipliği yapacak.

Akmerkez

Akmerkez Üçgen Teras yaz gecelerini sinema gösterimleriyle taçlandırmaya devam ediyor.  Ağustos ayı boyunca her Çarşamba 21.00’da ücretsiz olarak gerçekleşen sinema gecelerinde ilk film gösterimi 2 Ağustos Çarşamba günü, başrollerinde Emma Watson ve Dan Stevens‘ın yer aldığı ‘Güzel ve Çirkin’ filmi ile yapılacak.

Akasya

Açık havada sinema keyfi Akasya Park’ta Ağustos ayında da devam ediyor.  Her Cuma akşamı 21.00’da ücretsiz olarak gerçekleşen sinema gecelerinde 4 Ağustos Cuma günü ‘Aşıklar Şehri’nin gösterimi yapılacak.

Akbatı AVYM

1950’li yılların efsaneleşmiş arabalı sinema keyfi Akbatı AVYM Festival Park alanında tekrar canlanıyor. Klasik maket arabalar ve minderlerde film izleme deneyimiyle geçmişe dönecek sinemaseverler, 4 Ağustos Cuma günü saat 21.00’da gösterilecek La La Land filmi ile açık hava sinemasının keyfini yaşayacak. 5 Ağustos Cumartesi günü saat 21.00’da da küçük misafirler, Disney animasyonu Moana’nın hikayesine ortak olacak.

Yorum Gönder

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda