5.08.2017

Sibel ZALOĞLUİnsan Kaynakları ve Eğitim Danışmanı

Perakende sektöründe uzun yıllardır İnsan Kaynakları, Eğitim Müdürü ve Danışmanı olarak çalışmaya devam eden Sibel ZALOĞLU 1972 yılında Zonguldak’ta doğmuştur. Evli ve bir kız çocuğu annesidir.
Yaşam Koçu'dur. NLP uzmanıdır. Oto hipnoz çalışmaları bulunmaktadır. Çeşitli danışmanlık firmalarında danışman ve eğitim uzmanı olarak aktif görev almaktadır. Verdiği eğitimler arasında özellikle perakende sektöründe yerel marketler zincirlerinde, şirket yapısını analiz ederek, her şirketin kendi yapısına göre özel hazırladığı eğitim seminerleri vermektedir.

Danışman olarak; şirketlerin kurum kültürü yapısını oluşturmaktadır. (Misyon-vizyon, kurum kültürü-değerler-görev tanımları-süreçler, hedef ve izlenecek yollar-norm kadro yapılanması ve alanında uzman ,profesyonel personel yerleşimi)İnsan kaynakları sistemini kurup, eğitim ve kalite sistem yapısını oturtup, şirketlerin kurumsal gelişiminin alt yapısını sağlam oturmasını sağlayıp, sürekliliğini sağlamaktadır.
ISO 9001:2008 Kalite Yönetim sistemi danışmanlığı ve denetimi yapmaktadır. Bu konuda tetkikçi ve baş tetkikçi, BAŞ DENETÇİ belge sahibidir.

Perakende satış alanında usta öğretici belgesine sahiptir. İş sağlığı ve Güvenliği ön lisans mezunu ve bu alanda uzmanlık belgesine de sahiptir.Aston American Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olup,işletme yüksek lisansını yapmaktadır. Çeşitli sektörlerde uzmanlık alanlarında eğitim seminerleri vermeye devam etmektedir.

Çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde çalışmaktadır. Çeşitli dergilerde editörlük yapmış, genel yayın yönetmeni ve editör olarak çalışmaları devam etmektedir.

Perakende de çeşitli sektör dergilerinde çok sayıda yayınlanmış makalesi vardır.
Kişisel gelişim alanında ilk kitabı olan “GÜÇ SENDE” ile başlayıp, kişisel gelişim kitaplarına devam edecek, uzmanlık alanı olan İnsan Kaynakları alanında kitapları çok yakında sizlerle buluşacaktır.

Yorum Gönder

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda