Güncel

9.11.2017

Altunbilekler Çayyolu 14 Kasımda AçılıyorAltunbilekler'in 76. şubesi Çayyolu Cüneyt Gökçer Sahnesi'nin yanında 14 Kasım'dan itibaren hizmet vermeye başlayacak.

Ankara merkezli öncü yerel perakende zincirlerinden biri olan Altunbilekler,kısa bir süre önce Beğendik Grubunun efsanevi "Çayyolu" mağazasını devralmıştı.Bu satın alma işlemi şu ana kadar sürekli olarak,organik büyüme gösteren Altunbilekler'in ilk satın almasıydı.

Kurulduğu ilk günden beri Süpermarket,formatında hizmet veren Altunbilekler bu satın alma ile,ilk defa Hipermarket formatında da müşterlerine hizmet verecek.Firma aynı zamanda Ankara'da hizmet veren Anka Gross toptancı marketlerini de bünyesinde barındırıyor.

Altunbilekler Çayyolu Hizmete Açılıyor

Altunbilekler tarafından resmi sosyal medya hesaplarından yapılan açıklama göre,14 Kasım 2017 tarihinde açılışı yapılacak olan mağaza,aynı gün müşterilerine hizmet vermeye başlayacak.Altunbilekler Çayyolu Mağazası,açılış gününe özel indirimler ve hediyeler ile tüm Ankaralıları bekliyor olacak.


Altunbilekler Hakkında
Altunbilekler ailesinin çalışma yaşamının öyküsü, 1980’lerin ilk yıllarında başlar. Türkiye için henüz çok yeni bir kavram olan çağdaş perakendeciliğin en iyi örneklerini, yurt dışında yaşadığı dönemde bizzat gözlemleyen ve deneyimleyen Mustafa Altunbilek, yurda dönüşünün ardından yıllara meydan okuyacak bir öykünün başlangıcını, girişimci ruhundan aldığı ilhamla yapar.

Bugünlerde pek çok il için perakendecilik ve tüketim kültürü bakımından öncü rol oynayan Ankara, o yıllarda gelişmeleri İstanbul’un çok gerisinden takip etmektedir. İşte bu açığı fark eden Mustafa Altunbilek, 1984 yılında, Keçiören’de ilk Altunbilek mağazasını açar ve Altunbilek ailesi için yıllarca sürecek bir başarı öyküsünün ilk satırlarını yazmaya başlar.

1994 yılında, 3 kardeşin; Derviş, Selim ve Mustafa Altunbilek’in el ele vermesiyle aile markası Altunbilekler yaratılır. Ankaralıları çağdaş perakendecilikle tanıştırmayı, şehrin tüketim kültürünü geliştirmeyi ve en iyiyi, mümkün olan en uygun fiyata sunmayı kendine görev edinen kardeşler, bir alışveriş geleneği yaratmak hedefiyle, eşit hisseli aile şirketini kurar ve yola koyulurlar.
Mümkün olduğu kadar çok kişiye ulaşılmalı

Sundukları hizmeti, yıllar içinde mümkün olan en geniş kitleye ulaştırmayı, hizmeti sadece Ankaralılara değil, yurt genelinde milyonlarca haneye taşımayı kendilerine hedef olarak belirleyen Altunbilek kardeşler, bugünlerde binlerce insana istihdam sağlayan ve ikinci kuşak temsilcileriyle hizmet sunan dev bir Ankara markasıdır. 80’in üzerinde mağaza ve 2500’ü dev kadrosuyla… aşkın dev kadrosuyla on binlerce kişiye hizmet sunmaktadır.
Yeni fikirler “üretmek” gerek

Bildik, sıradan bir süpermarket fikrinden yola çıkarak dev bir hizmet ağına dönüşen Altunbilekler için yeni fikirler, zaman içerisinde tüketim kültürünü geliştirme hedefini besleyen en önemli unsur haline gelir. Nitelikli, daha uygun fiyata, güvenle tüketilebilecek ürünler üretme fikriyle bugün kendi et entegre tesislerinde ve Mirabelle markasıyla unlu mamuller üretim tesislerinde yüzlerce kişiye istihdam sağlamakta; Altunbilek Sofrası adıyla kurduğu restoran zincirlerinde müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Türkiye için çok genç sayılabilecek çağdaş perakendecilikte ulusal rakiplerinin yanında kısa sürede hak ettiği yeri alan Altunbilekler, sektörde uluslararası standartları yerleştirmek ve Türkiye’de perakendeciliğin gelişimine katkı sağlamak amacıyla kurduğu Altunbilekler Akademi’de yalnızca kendi mağazaları için değil, tüm perakende camiasına nitelikli personel yetiştirme hedefindedir.

Yorum Gönder

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda