Güncel

6.11.2017

Ketenpere Oyuncuları Kent Meydanı Avm'deŞafak Sezer'in 3 Kasımda vizyona giren Filmi Ketenpere'nin oyuncuları,Kent Meydanı Avm'de izleyicileri ile buluştu.Film oyuncularına yoğun ilgi gözlerden kaçmadı.

Başrollerinde Şafak Sezer, Hakan Ural, Mehmet Esen, Elif Erol, Serkan Şengül, Ali Şentürk ,Turabi ve Volkan Başaran'ın yer aldığı bol kahkaha ve aksiyon dolu vizyon filmi “Ketenpere”; Avşar Sinemaları'nda Bursalı izleyiciler ile buluştu. Şafak Sezer'in de katılımıyla Ketenpere oyuncuları 16.00 seansında Avşar Sinemaları'nda filmin gösterildiği salonda seyircileri selamladı.

Bol bol fotoğraf çektiren ekip basının sorularını da yanıtladı. Sezer: “28 yıldır oyunculuk yapıyorum. Bu 28 yılda birçok ketenpere ile karşılaştım. Bu film de hepimizin hayatında olup biten bütün ketenpereleri anlatıyor.” diye konuştu.

Senaryosunu Şafak Sezer'in yazdığı, yönetmenliğini Kamil Çetin'in üstlendiği filmde Şafak Sezer ve "Kolpaçino" filminin efsane oyuncu ekibi, yepyeni bir macerayla izleyici karşısına geçiyor.

Yorum Gönder

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda