Güncel

17.11.2017

Onur Market’ten Kapaklı’ya 3'üncü Mağaza‘’Alışverişte Onur Sözü" sloganını ilke edinen Onur Market Kapaklı’ da 3. Mağazasını hizmete açtı.

Perakende sektörünün ‘’Öncüsü ve Sözcüsü’’ olma yolunda,güçlü ve istikrarlı bir şekilde alışverişçilerine hizmet vermeye devam eden,Türkiye’nin en büyük yerel markalarından Onur Market Kapaklı ’da ki 3.mağazasını açtı.


Yoğun bir ilginin yaşandığı Onur Market’in Kapaklı’ da ki yeni mağaza açılışına Özen Grup Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Özen Perakende Grup Başkanı Cemal Özen, Onur Market ve Özen Grup çalışanları ile çok sayıda davetli katıldı. Özen Grup Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Özen Parkende Grup Başkanı Cemal Özen açılış konuşmasında’’ Alışverişte Onur Sözü olarak çıktığımız bu yolda taze ürün odaklı yaklaşımıyla, market alışverişinde aranılan her şeyi, en yüksek kalite, lezzetli, en uygun fiyat, ve en yüksek kalite anlayışıyla müşterimize ve alışverişçimize avantajlarımızı sunmaya geldik. Onur müşterileri bol ürün çeşitliliğinin yanı sıra modern yapıya sahip hijyenik bir ortamda alışveriş etmenin keyfini yaşayacaklar. Çerkezköy’de 5, Kapaklı’ da ki açılan üçüncü mağazamız ile gittiğimiz her yere hep daha iyiyi , en iyisini götürüyoruz. Şu an 160 yakın şubesi ve 5000 çalışanı ile perakendeye, istihdama katkı sağlayan önemli bir kuruluşuz. ’’ ifadelerini kullandı.


Kurdele vatandaşlarla birlikte kesildi

Açılış konuşmasının ardından Yuvamkent Mağazası'nın açılış kurdelesi, "Alışverişte Onur Sözü " anlayışı çerçevesinde Yuvamkent sakinleriyle birlikte kesildi.

Onur Market HakkındaÖzen Grup, 38 yıllık gıda perakendeciliği tecrübesiyle, süpermarket mağazacılığında ilk mağazasını 1996 yılında İstanbul'da Onur adı ile açmıştır. Bugün İstanbul, Bursa, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ ve Bilecik olmak üzere 6 ilde 160'a yaklaşan Onur mağazası ile yılda 64.000.000 müşteriye 104.000 metrekare net müşteri satış alanı ile hizmet veriyoruz. 18.000 metrekarelik Hadımköy ve 9.500 metrekarelik Bademli lojistik merkezleri ve tüm diğer lojistik alanlarımız ile 40.200 metrekare lojistik alanına ulaşmış durumdayız.. Onur Market toplam 160'a yakın mağaza, 550 yazar kasa, 4800 personeli ile hizmetlerine devam ediyor. Perakende sektörünün "Öncüsü ve Sözcüsü" olmayı hedefleyen Onur Market, mağazacılık kalitesini ülke geneline taşımak ve Türkiye'nin en başarılı perakende markası olmak için var gücüyle çalışmalarını sürdürüyor ve tüm tüketicilerimize, her gün arkasında durmak için azami Özen gösterdiğimiz

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden toplanan sebze ve meyveler Onursal tarım sayesinde tazeliklerini kaybetmeden Onur Market raflarında yerini alır.

Lezzette aradığınız kaliteyi Onur'da bulursunuz. Onur'da alışveriş demek, kaliteye hep daha uygun fiyatla ulaşmak demektir. Monet ürünlerimizin lezzetine doyamayacaksınız

Onur şarküteri reyonundan alacağınız tüm ürünler damak tadınıza uygun lezzette ve sofranıza yakışır kalitededir. Bir kere aldığınız ürünü, gözünüz kapalı tekrar alabilirsiniz. En kaliteli malzemeden yapılan ,mağazalarımızdan sıcacık alacağınız Rapata unlu mamüllerimiz sofralarınızın vazgeçilmezi olacak.

En uygun fiyatı her zaman Onur'da bulursunuz. Ayrıca, Ödül Kart ile kasada anında indirim kazanır ve hep daha kazançlı alışveriş yaparsınız.

Her bir Onur çalışanı, tüm sorularınıza cevap verecek yetkinliktedir. Şikayetleriniz, çalışanlarımız tarafından anında cevaplandırılır. Ayrıca, Onur size, memnun kalmadığınız ürünü mağazalarımıza gelip değiştirebilme fırsatı sunar.

Yorum Gönder

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda