Güncel

6.11.2017

Yunus Marketin Son Durağı YozgatAnkara merkezli yerel perakende zinciri,Yunus Market 95. şubesini Yozgat ilimizde açtı.

Ankara Merkezli yerel perakendeci Yunus Market Düzce, Kocaeli, Sakarya, Çankırı, Çorum, Kırşehir, Tokat ve Ankara'dan sonra Yozgat'la birlikte hizmet verdiği illerin sayısı dokuza yükseldi.Açılışa Yozgat Valisi Kemal Yurtnaç,Ak Parti Yozgat Milletvekili Ertuğrul Soysal, Yunus Marketler Zinciri Genel Müdürü Fatih Ayhan ve yöneticilerin de katılımları ile hizmete girdi.

Yeni mağaza, bin 700 metrekare alanda, 6 kasa ve 35 personel ile kasap reyonundan şarküteriye, manav reyonundan unlu mamullere, züccaciyeden kişisel bakım ürünlerine kadar geniş bir ürün yelpazesini Yozgat halkının beğenisine sundu.


Yunuz Market Hakkında
Bir aile şirketi olarak ticari geçmişi 1989 yılına dayanan Yunus Market İşletmeleri Tic. A. Ş.'nin "Yunus Marketler Zinciri" markasıyla perakende sektörüne girişi 1995 yılındadır. Ankara merkezli olarak Ayhan ailesi tarafından kurulan Yunus Marketler Zinciri asıl büyüme trendini 1998 yılında hizmete açtığı Etimesgut mağazasıyla yakalamıştır. 20 yıllık süre zarfında Türkiye genelinde 85 şubesi, 65.000 m² satış alanı, 300'ün üzerinde kasa sayısı ve 2000'in üzerinde çalışanıyla sektöründe söz sahibi bir marka haline gelmiştir.

2008 yılı Nisan ayında Düzce'de açılan 25. şubesi ile yerelden ulusala geçme sürecini başlatan Yunus Marketler Zinciri hızla diğer illerde de şube açılışlarına devam etmiştir. Şu an Ankara dışında hizmet veren Kocaeli'de 2, Sakarya'da 3, Düzce'de 4, Kırşehir'de 2, Tokat'ta 3, Çorum'da 16 ve Çankırı'da 1 olmak üzere toplamda 31 şubesi bulunmaktadır. Ankara dışında bulunan şehirlerdeki şube sayılarını arttırarak ve yeni şehirlerde yeni şubeler açarak ülke çapında herkesin bildiği, güvendiği bir marka haline gelmeyi amaçlayan Yunus Marketler Zinciri; 2017 yılında da ekonomideki gelişmelere paralel, yeni atılımlarla, Türkiye'de "Yunus Market" olmayan bir noktanın kalmaması için çalışmalarına devam edecektir.

Yorum Gönder

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda