29.12.2017

Meşhur Peynirci'den Tabela DeğişimiAnkara merkezli döneminin en kuvvetli yerel zincirlerinden biri olan Meşhur Peynirci,içinde bulunduğumuz Aralık ayında tabelasını değiştirdi.

2016 yılından itibaren mali açıdan düştüğü sıkıntıyı atlatmayı başaramayan,dönemin en büyük yerel marketlerinden biri olan Meşhur Peynirci'de mali çöküş hala devam ediyor.Firma küçülürken beklenmedik bir şekilde tabeladaki ismini de değiştirdi.

Yeni İsim Balıkesir Birlik

2015 yılının ortalarında firma tarafından satın alınan Süt ve Süt Ürünleri işleme tesisinin adı olan Balıkesir Birlik,şu an itibari ile tüm satış mağazalarının tabelalarında yerini almış durumda.Aynı zaman da üretim faaliyetlerine devam eden Balıkesir Birlik,ürünleri şu an için sadece kendi satış mağazalarında satılmaktadır.

Resm Bir Açıklama Yapılmadı

İsim değiştiren firmanın şu an için faaliyetlerinde ve mağazalarında herhangi bir değişiklik olmadı.Çalışma saatleri ve şartları dahil bir çok imkanı değişmeden hizmetlerini sürdüren firmadan,isim değişikliği ile ilgili basına resmi bir açıklama yapılmadı.

Yorum Gönder

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda