6.12.2017

Sultan Market Kimin?Sultan Marketler, 1984 yılında merhum duayenimiz Mehmet Orhan Düzgören’in önderliğinde kurulmuş olan bir aile Şirketidir. Süper marketçiliğin Kütahya’daki öncülerindendir. Kütahya’da süpermarketçilik alanında bütün yeniliklere liderlik etmiştir.

Bizim politikamız, Kütahya’nın en düşük fiyatları ile, Türkiye standartlarında hizmet sunmak için çalışmaktır. Müşterilerimizin rahatça alışveriş yapabilmeleri için gerekli olan mağaza atmosferini sağlayıp, onlar için en kolay ulaşılabilir noktalarda bulunabilmektir.

Bizim misyonumuz öncelikle bulunduğumuz bölgelerdeki en kaliteli ürünleri, en düşük fiyatlarla, müşterilerimize ulaştırmaktır. Müşterilerimize mümkün olan en yakın noktada, en hijyenik ve güvenilir şekilde, en hesaplı ürünleri, müşterilerimizle buluşturmaya çalışmaktayız. Bu amaçla çalışırken, müşterilerimizden bizi geliştirmeye yönelik her türlü geri bildirimi değerlendirmekteyiz.

Sultan Market Kimin/Sultan Market'in Sahibi Kim?

Çok ortaklı bir aile şirketi olanSultan Market'de Yönetim Kurulu Başkanı zaman zaman değişmektedir.Şu an için,Sultan Gıda Yönetim Kurulu başkanı Habil Yılmaz şirkette en yetkili kişidir.

Yorum Gönder

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda