8.01.2018

Boyner Çalışma Şartları/MaaşlarıBoyner ülkemizde faaliyet gösteren devasa giyim perakendecilerinden birisidir.Şu an için ülkemizin neredeyse her ilinde,her Avm'sinde bir satış mağazası bulunmaktadır.Boyner,ülke istihdamına olumlu mana da katkı sağlarken,aynı zamanda büyümesini de sürdürmektedir.

Boyner Çalışma Şartları

Firmada haftalık çalışma saati yasaların belirlediği şekil de 45 saat olarak bilinmektedir.Günlük çalışma süresi ise 8.5 saattir.Yemek ve çay molanız bu saatlere dahildir.Personel sabahçı/akşamcı şeklinde her hafta değişen vardiya sistemi ile çalıştırılmaktadır.

Her personelin haftada bir kez haftalık izin kullanma hakkı vardır.Haftalık izinler genelde hafta içi kullandırılmaktadır.Ayrıca yılınızı doldurmanız durumun da 14+2 gün şeklinde yıllık izne sahip olursunuz.

Boyner Maaşları

Boyner yeni işe başlayan her personel Asgari ücret ile istihdam edilmektedir.Maaş olarak Asgari ücretin üstüne çıkmak için,şirkette belirli bir süre çalışmış olmanız ve mevcut görevinizden bir kademe daha yükselmeniz gerekmektedir.Her ne kadar tempolu ve yorucu bir iş gibi görünse de,firmada uzun yıllardır çalışanlar var.

Firma resmi tatiller de çalışmanız durumunda mesai ödemesi yapmaktadır.Bunun dışında zaman zaman fazla çalışmanız söz konusu olabilir.Bu fazla çalışmalar için denkleştirme yapılır ve personele çalışmış olduğu saat kadar süre verilir.

Maaşın yanı sıra Boyner'de Prim sistemi uygulanmaktadır.Satışa vereceğiniz destek ile maaşınızın yarısı kadar prim olmanız mümkün.Firma yol ücrei vermemektedir.Şehir merkezine çok uzak olan Avm'lerde sadece kapanışlarda servis imkanı sağlanmaktadır.

Özetleyecek olursak: Maaş + Prim + Yemek Ücreti şeklinde bir tablo çıkmaktadır karşımıza.

Not: Yöneticilerin ücretleri ve çalışma saatleri farklıdır.

4 yorum :

 1. Merabalar bn boynere başvurdum başvurali 1 ay olacak ve daha askerliğimi yapmadim önlisan okuyom askerliğim tecilli askerlikle ilğili bi sıkıntım olurmu sizce çağrirlarmi

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba,en az 2 yıl tecilli ise sorun yaşamamız gerekiyor.Bazen 2 ay sonra bile döndükleri olabiliyor.Beklerken aynı zamanda başka işleride değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

   Sil
 2. Acık lise okuyorum alım var mı herkes lise diploması istiyor burda öylemi

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet burası de öyle.Lakin başvurunuzu yapın siz yine de.

   Sil

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda