1.01.2018

Kim Market Arnavutköy’de AçıldıKaliteli ve indirimli alışverişin adresi Kim Market yeni mağaza açılışlarına hızla devam ediyor.

Perakende sektörünün kalitesiyle fark yaratan markası Kim Market’in, yeni mağazası Arnavutköy’de açıldı. Geçtiğimiz günlerde Kumkapı Mağaza açılışını gerçekleştiren marka, 28 Aralık Perşembe günü Arnavutköy Mağazasını’da hizmete açtı.

Yoğun katılımın olduğu açılış töreni, Kim Market Yönetim Kurulu, Genel Müdür’ü, üst düzey yöneticileri ve Arnavutköy ilçesi’nin önde gelen isimlerinin katılımıyla gerçekleşti.

Mehter takımı canlı performansının eşlik ettiği açılışta, Kim Market kaliteli alışveriş deneyimi ile bölge halkına, ulaşılabilir fiyatlarla hizmet sundu.

Açılış Arnavutköy halkının yoğun ilgisini gördü

Kim Market, halkın kalite beklentisine cevap vererek, En taze meyve ve sebzeler, katkısız et ürünleri ve Türkiye’mizin her yöresinden gelen eşsiz damak tatlarını oluşturan şarküteri ürünleri ile bölgedeki halkın yoğun ilgisiyle karşılaştı. Arnavutköy merkez mahallesi necip fazıl caddesi Numara:8C Arnavutköy İstanbul adresinde hizmete giren Kim Market’in, yeni mağazasının açılışına özel fırsatları 12 Ocak tarihine kadar devam edecek.

Yorum Gönder

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda