31.01.2018

Modasan'dan 25. Yıl KutlamasıKurulduğu ilk günden beri büyümesine devam eden şirket,çalışanları ile birlikte 25. yılını bit etkinlikle kutladı.
1993 yılında metal raf ve kasa altlıkları üretimi ile sektörde başladıkları yolculukta bugün, 6 kıtada 72 ülkede depo ve perakende raf sistemleriyle var olan Madosan, 25'inci yıla özel Sanat Mahal'de gerçekleştirdiği etkinlikte, yenilenen yüzüyle, çalışanlarına keyifli anlar yaşattı.

Madosan Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Saygın etkinlikte gerçekleştirdiği konuşmada, 25 yıllık gelişimin hikayesini ve gelecekle ilgili hedefleri çalışanlarıyla paylaştı. Bu gelişimdeki emeklerinden dolayı onlara teşekkür etti.

Açılış kokteyli ile başlayan etkinlik, konuşmaların ardından Madosan’ın bugünlere gelişini anlatan slayt gösterisi ile devam etti. İletişim konulu canlı performans ve Madosan çalışanları tarafından gerçekleştirilen gitar dinletisiyle neşeli dakikalar yaşanan programın finalinde, 10, 15, 20 yılı aşkın süredir kurum bünyesinde yer alan çalışanlara, plaket ve ödülleri takdim edildi.

Yorum Gönder

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda