28.02.2018

Ciro Şampiyonu Outlet Center İzmitOutlet Center İzmit, 2017 yılını Outlet alanında Türkiye’nin en yüksek cirosu ile kapattı.Outlet Center İzmit’in mağaza karması içinde yer alan markaların büyük bir bölümü satış anlamında, markanın en iyi satış yapan ilk 5 mağazası arasında yer alıyor.

1997 yılında Bayraktar Gayrimenkul Geliştirme AŞ tarafından kurulan Outlet Center İzmit, kurulduğu günden bugüne iş yapış şekli olarak benimsediği, müşterilerine en uygun fiyatlarla hizmet verme sözünü 2017’de de yerine getirdi. Merkez, en avantajlı fiyatları sunarak elde ettiği toplam ciroda 2017 yılını Türkiye’nin en yüksek cirosu ile kapatmayı başardı. Müşterilerini dünya markaları ile en uygun fiyatlarla tanıştıran merkez “gerçek outlet” yaklaşımından ödün vermeden, tüketici ile üreticiyi doğrudan buluşturarak, müşterilerine alış verişlerinde önemli fiyat avantajları sağlıyor. Tekstil, ayakkabı ve aksesuarların yanında, hipermarket, ev dekorasyonu, elektronik, fast food, spor merkezi ve eğlence-dinlenme olanakları da sunan merkez aynı çatı altında yüzlerce dünya markasını da bir araya getiriyor.

Kendi alanının öncüsü olan Outlet Center İzmit, 20 yılı aşkın süredir sektörün en popüler oyuncularının başında geliyor. Outlet Center İzmit’in mağaza karması içinde yer alan markaların büyük bir bölümü satış anlamında, markanın en iyi satış yapan ilk 5 mağazası arasında yer alıyor. Misafirlerine bir yaşam merkezi sunmayı vadeden Outlet Center İzmit; 2017’de yeni yaşına yenilenmiş olarak girerek, alt yapısını, oyun alanlarını, otoparklarını, güvenlik sistemlerini, aydınlatma sistemlerini ve peyzaj alanlarını yeniledi.

Elde edilen başarı hakkında bir açıklama yapan Bayraktar Gayrimenkul Geliştirme AŞ Genel Müdürü K. Osman İllez yaşam merkezine gelen misafirlerini her zaman en iyi şartlarda ağırlamak istediklerine vurgu yaparak: “Outlet Center İzmit olarak her zaman müşteri odaklı çalışmalar yapmaya özen gösteriyoruz. Bugün yaşam merkezimizi ziyaret eden müşterilerimizin yüzde 40’nın İstanbul’dan, yüzde 50’sinin Kocaeli’nden ve yüzde 10’luk bir kesimin de çevre illerden gelen kişilerden oluşması artık iş yapış şeklimiz olan müşteri odaklılık konusunda ne kadar başarılı olduğumuzu gösteriyor. Müşteri memnuniyeti adına ailemize katılacak markaları belirlerken seçici olmaya özen gösteriyoruz. Hali hazırda aramıza katılmayı bekleyen, sırada birçok marka olmasına rağmen müşteri beklentileri ve bölgemize yüksek katma değer sağlayacağına inandığımız firmaları seçmeye özen gösteriyoruz. Halkımızın gösterdiği ilgiye layık olmak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyor, müşterilerimize her zaman daha iyi hizmet vermeye gayret ediyoruz.” dedi.

Yorum Gönder

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda