2.03.2018

Fiskomar Kimin?1988 yılında mamullerinin satışa sunulduğu büfeler şeklinde faaliyete başlayan daha sonra markete dönüşen Fiskobirlik bünyesindeki Satış Mağazaları Müdürlüğü ve bağlı marketleri; Fiskobirlik ve 49 Tarım Satış Kooperatifinin iştiraki ile 23 Temmuz 2002 tarihi itibarı ile Fiskomar Gıda Temizlik Marketçilik Ticaret A.Ş. adı altında şirketleşerek, Genel Müdürlüğü Giresun merkezde olmak üzere kendisine bağlı 18 şubesi ile 12.000 m kapalı alana kurulu satış mağazaları zinciri olarak marketçilik sektöründe faaliyet göstermektedir.

Genel Müdürlüğe bağlı olmak üzere; Mağazalarımız Giresun, Ordu, Trabzon bölgelerinde 43 adet discount mağaza Düzce, Akçakoca, Cumayeri, Adapazarı, Karasu, Kocaali bölgelerinde 5 adet süpermarket,1 adet karasu sahil yazlık süpermarketle faaliyetlerine devam etmektedir.

Büyük hissedarı Fiskobirlik’in teşkilatının bulunduğu fındık üretimi yapılan Karadeniz Bölgesinde örgütlü olan Fiskomar A.Ş.’nin şubeleri aracılığı ile sunduğu ekonomik, kaliteli ve güvenli hizmetinin yanı sıra kurumsal anlamda bulunduğu yöreye sosyo-ekonomik katkıda bulunmaktadır. Fiskomar A.Ş. tüketicilere sunduğu ürünleri gıda kodeksine uygunluk ve Tarım Bakanlığı Üretim İzni şartı ile temin etmekte, gıda maddelerinin konulduğu ambalaj malzemelerinde ise ISO Belgesi veya Tarım Bakanlığınca Gıda Maddelerinde Kullanılabilir İzni şartı aramaktadır.

Ayrıca Fiskomar A.Ş. şubeleri Türk Standartları Enstitüsü’nce çeşitli denetimler sonucu verilen Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesine sahiptir.

Yorum Gönder

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda