12.03.2018

Hotiç'in Rotası Körfez ÜlkeleriSon olarak Moğolistan’da ikinci mağazalarının ışıklarını açan Hotiç, 2018 yılı içerisinde rotasını Körfez Bölgesi olarak belirledi. Bu yıl 2 mağaza ile Kuveyt üzerinden bölgeye giriş yapacak olan Hotiç, 3 yıl içerisinde ise bölgede 15 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

Anadolu’nun çeşitli illerinde ve büyük şehirlerdeki alışveriş merkezlerinde açtığı mağazalar ile hem müşterilerine daha hızlı ulaşmayı hem de istihdama katkıda bulunmayı hedefleyen Hotiç, 80 yıldır 148 mağazaya ulaştı.

1995 yılından itibaren çizdiği yurtdışı rotasında Arnavutluk, Azerbaycan, Fas, İsviçre, Kıbrıs ve Moğolistan’a bayrak diken Hotiç’in yeni rotası ise Körfez ülkeleri oldu. 2018 yılı içerisinde Kuveyt’te 2 mağaza açacak olan Hotiç, ilk mağazasını Nisan ayında Al Kout Mall’da, ikinci mağazasını ise Eylül ayında hizmete sokmayı planlıyor.

Körfez bölgesine yatırımlarını sürdürecek olan Hotiç, gelecek yıl da Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan ve Katar’da yeni mağazalar açmaya devam edecek. Yatırımlarını global hedeflerle büyüten Hotiç, Körfez bölgesinde önümüzdeki 3 yıl içerisinde 15 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

Yorum Gönder

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda