10.03.2018

Iyaşpark Avm'de İndirim Festivali BaşladıIyaş Alışveriş Merkezi her yıl Mart ayında kuruluş yıl dönümünü yüzlerce üründe uyguladığı yüzde 50’ye varan indirim kampanyalarıyla Isparta ve tüm bölge halkı ile birlikte kutluyor. 20'nci kuruluş yılının kutlanacağı bu geleneksel kampanya doğrultusunda Iyaş bu yıl da eşsiz indirimlerle bölge halkını karşılamaya hazırlanıyor.

Her yıl Mart ayının ikinci haftası başlayan dev indirimde birbirinden farklı ürünler yerini alıyor. Iyaş Alışveriş Merkezi indirim günleri 14 Mart’ta başlıyor. Gıdadan temizliğe, kozmetikten tekstile, beyaz eşyadan zücaciyeye 100’lerce ürünlerde yüzde 50'ye varan büyük indirimler ziyaretçileri bekliyor.

Iyaş Alışveriş Merkezi'nin indirim kampanyasına paralel olarak Iyaşpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde de her yıl olduğu gibi indirim festivali hazırlıkları tamamlandı. Iyaşpark AVM Zemin kattaki etkinlik alanında oluşturulacak olan özel indirim alanında gerçekleşecek indirim festivalinde onlarca markanın A’dan Z’ye indirimli ürünleri satışa sunuluyor. Bugün (9 Mart Cuma) başlayacak olan indirim festivalinde Isparta ve bölge halkı hem market ihtiyacında hem de tekstil ve diğer ihtiyaçlarında süper indirimlerle evlerini ve işyerlerini dolduracak.

Yorum Gönder

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda