27.03.2018

Özkuruşlar Market Kimin?27 Yıldır perakendecilik sektörünün yerel marketler grubunda haklı bir yere ve gurura sahip Özkuruşlar Gıda San. Tic. ve A.Ş. 1990’lı yılların başında İdealtepe/Maltepe’de küçük bir dükkanla sektöre ilk adımını atmıştır.Geçen yıllar içerisinde önce Küçükbakkalköy, akabinde Çekmeköy daha sonra Kayışdağı, Haziran 2005 yılı Gülsuyu/Maltepe mağazasını sektöre kazandırmış ve bu hızlı yükselişi 2006 sonundaki Sarıgazi Şubesi, 2007 yılında ise Suadiye ve Ümraniye, 2008 yılında Üsküdar ve Yakacık Mağazasını açmış, 2009 Şubat ayında Koşuyolu mağazalarını ayrıca Aralık ayında Göztepe Mağazası, 2010 yılında Topselvi ve Şerifali Mağazası, 2011 yılında Uğurmumcu ve Yenidoğan mağazalarıyla hizmet vermeye başlamış ve büyümeye devam etmiştir.


Bugüne kadar Müşteri memnuniyeti yanında ileri müşteri memnuniyetine de özen gösterilmiş kaliteden ödün vermeden uygun fiyatla müşteriye hizmet edilmiş ve edilmektedir. Yukarıda bahsedilen niyet ve davranış tarzından dolayı Özkuruşlar Gıda San.Tic. A.Ş.’nin vazgeçilmez ve sağlam bir müşteri portföyü mevcuttur.

Özkuruşlar Market Kimin/Özkuruşlar Market'in Sahibi Kim?

Bir çok perakende şirketi gibi Özkuruşlar'da bir aile şirketidir.Şirketin kurucularından ve yönetim kurulu başkanı Ümit Kuruş,şirket içinde en yetkili kişidir.

Yorum Gönder

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda