17.03.2018

Yenilenen Bilkent Center'e İlgi BüyükBaşkentte Avm kavramının mimarisi olarak bilinen Bilkent Center,16 bin metrekarenin üzerinde alan yeniden konsept bir şekilde tasarlandı.

Bilkent Center, 2015 yılında farklı mimarisi, birbirinden ünlü kafe, restoran ve eğlence mekanlarıyla “Bilkent Station” markasını Ankaralılarla buluşturdu. Kapalı sokak konsepti ile dikkat çeken Bilkent Station, keyifli ortamı kadar sosyal aktiviteleriyle de kısa sürede şehrin en çok tercih edilen buluşma noktalarından biri haline geldi. Kaliteli eğlence anlayışıyla ünlü isimleri ağırlayan BİS By Newcastle, çocukların aileleriyle keyifli ve kaliteli zaman geçirebileceği Ma&Me&Pa Çocuk Aile Kulübü ile de Bilkent Station her yaşa hitap ediyor.

Yaşamı, alışverişi ve yeni trendleri buluşturan Bilkent Center başarıya doymuyor. Tepe Emlak Yatırım, keyifli yaşam ve eğlence alanlarını yanı sıra şimdi de alışveriş bölümlerini güçlendirerek Bilkent Center’ı Ankara’nın en çok tercih edilen alışveriş merkezi yapmayı hedefliyor. Deneyimli kiralama ekibinin titiz çalışmaları ile Bilkent Center, ziyaretçilerine daha çok marka ile daha konforlu alanda hizmet verecek. Alışveriş merkezinin mimari bütünlüğünü sağlayacak ve yeni markaların yer alacağı projenin sonbaharda açılışının yapılması planlanıyor.

Değişimin ve gelişimin sürekliliğine inandığını belirten Tepe Emlak Yatırım AŞ Genel Müdürü Hayal Olcay, mimari anlamda ziyaretçilerin içinde bulunmaktan keyif alacakları, kolay erişim ve dolaşım imkanı sağlayan çağdaş mekanlar yaratmayı amaçladıklarını vurguluyor. Olcay, planlamalarını tüketicilerin değişen tercihlerini ve beklentilerini analiz ederek yaptıklarını, yenilikçi ve yaratıcı bakış açısı sayesinde tüm projelerinde başarıyı yakaladıklarını ifade ediyor.

Yorum Gönder

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda