25.05.2018

Çocuklar Yeteneklerini Baydöner için SergilediBaydöner’in çocuklara özel düzenlediği “Çocukların Gözünden Baydöner” resim yarışması sonuçlandı. Renklerin gücünü hayal güçleriyle birleştirerek yeteneklerini kağıda döken çocuklar, Baydöner’in hediye ettiği IPad’lerin sahibi oldu. Kazanan resimler aynı zamanda Amerikan servis olarak basılarak tüm Baydöner restoranlarında sergilenecek.

Baydöner’in çocuklar için resim yapmayı keyfe dönüştüren yarışması “Çocukların Gözünden Baydöner” sona erdi. 6-13 yaş arası tüm çocukların hayal güçlerine açık olan yarışma sonucunda, Ela Sıdal ve Nilda Çingirt kazanan isimler oldu. Ela Sıdal Bursa Marka AVM Baydöner şubesinde, Nilda Çingirt ise Manisa Magnezia AVM Baydöner şubesinde ağırlanırken her iki çocuğa kazandıkları IPad’ler hediye edildi. Minik yarışmacıların çizdikleri resimlerin orijinalleri de Baydöner şubelerindeki Amerikan servislerde sergilenecek.

Yarışma kapsamında resimlerini 5-30 Nisan 2018 tarihleri arasında Facebook veya Instagram’dan paylaşan tüm çocuklara, Koruncuk Vakfı tarafından hazırlanan dijital bağış sertifikalarının da gönderimi başladı.

Tüm restoranlarında yüksek standartlardaki hizmeti ve konuksever personeli ile misafirlerini karşılayan Baydöner, düzenlediği resim yarışması ile çocukların hayallerine ortak olurken çocuklara yönelik eğlenceli bir dünyanın kapılarını araladı.

Baydöner Hakkında
Baydöner, Türkiye'de ve dünyada dönerin markası olmak ve nesilden nesile aktarılan bu lezzete hak ettiği değeri vermek amacıyla 2007 yılında yola çıktı. Her restoranında aynı hizmet ve kalite standartlarını sunan Baydöner, ISO 22000 belgesine sahip üreticiler ile çalışarak en taze malzemeleri, kalite, yönetim ve hijyen sistemlerine uygun şekilde ve keyifli mekanlarda, uygun fiyat politikasıyla tüketicileri ile buluşturmayı ilke edindi. Bugüne kadar sayısız ödül kazanan Baydöner, 2015 ve 2016 yılında üst üste iki kez AVM Yatırımcıları Derneği tarafından düzenlenen ve halk oylaması ile seçilen “ AVM’lerde en beğenilen ve tercih edilen restoran zinciri” ödülüne layık görülmüştür. Şube sayısı ve satış hacmi ile dikkatleri üzerine çeken Baydöner; Türk damak tadının vazgeçilmez lezzetini tüm dünyaya yaymaya hazırlanıyor. Baydöner şu an Türkiye, KKTC, Azerbaycan ve Kuzey Irak’ta 128 şube ile hizmet veriyor.

Yorum Gönder

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda