29.05.2018

Evkur Kimin/Evkur'un Kurucusu Kim?Faaliyetine, 1972 yılında Murat Halı Mağazaları adı altında başlayan firma; değişen vizyonu ile 1987 yılında perakende mağazacılığına ilk adımı atmıştır. EVKUR Markası’nın ilk örneğini oluşturan Murat Halı Mağazaları, 1994 yılında ismini EVKUR ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ olarak değiştirmiştir. 1987 yılında tek mağaza ile başladığı bu sektörde; bugün 30’u İstanbul’da, 60’ı da Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinde olmak üzere toplam 90 mağazayla 40 ilde hizmet vermeye devam ediyor.

1987 yılında sadece halı satışı yapan firma, bugün müşterilerine en çok güven duyulan uluslararası ve yerli markaları; cep telefonu, bilgisayar, elektronik, beyaz eşya, elektrikli ev aletleri, ısıtma-soğutma, spor aletleri, çelik, zücaciye, porselen, ev tekstili, halı, mobilya, kozmetik ve iç giyim ana gruplarından oluşan 68.000 çeşit ürün gamı sunmaktadır. Çok katlı yürüyen merdivenli mağazalarla müşterilerin alışveriş esnasındaki tüm konfor ve memnuniyeti düşünülerek tasarlanmıştır.

Müşterilere sunduğu nakit ve kredi kartlı ödeme seçeneklerinin yanında; hiç peşinatsız, kredi kartsız, sözleşmeli ödeme seçeneklerini sunduğu avantajlar, kaliteli hizmeti, kendine özgü mağaza konsepti; 90 mağaza, 150.000 m2 kapalı alan ve 3600 çalışanıyla; EVKUR  Türkiye’nin en büyük mağazalar zincirleri arasında yer almaktadır. Geçmişten aldığı birikimlerle, müşteri memnuniyetini ve sağlam finansal yapısıylaa EVKUR A.Ş. Türkiye’nin dört bir yanında faaliyete geçireceği yeni mağazalarla büyümesini sürdürüyor.

Evkur Kimin/Evkur'un Kurucusu Kim?

Bir aile şirketi olan Evkur'un kurucusu ve şirket yönetim kurulu başkanı Hasan Kan'dır.Hasan Kan şirkette en yetkili tek kişidir.

Yorum Gönder

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda