21.05.2018

Mopaş'tan Online Perakendeye ilk AdımGelişen teknolojiye ve farklılaşan müşteri alışveriş kültürüne Mopaş daha fazla kayıtsız kalamadı,ve dijital perakende ilk adımını atarak,mopaş.com.tr'yi hizmete açtı.

Yola çıktığı günden itibaren benimsediği kalite anlayışı ve “Mutlu Müşteri” mottosuyla hizmet vermeye devam eden Mopaş, 2018 yılında 2,5 milyar dolarlık büyüklüğe ulaşması beklenen gıda perakendeciliği online pazarının parçası oluyor. Gelenekselden Dijitale teması ile yeni satış platformu mopas.com.tr’nin lansmanını geçtiğimiz günlerde Wyndham Grand Kalamış’ta gerçekleştiren Mopaş, dijital dönüşüm stratejisini ve teknolojik altyapı değişikliğini iş ortaklarına anlattı.

Gelenekselden dijitale başarı öyküleri panelde konuşuldu

Açılış konuşmasını Mopaş Genel Müdürü Reşat Narman’ın gerçekleştirdiği lansmanda Türkiye Perakendeciler Federasyonu Başkanı Mustafa Altunbilek de gıda perakendeciliğinde online satış kanallarının önemini anlatan bir konuşma yaptı. Mopaş Satın Alma Direktörü Bedrettin Demirer ise konuşmasında Mopaş’ın ticari kültürü konusunu ele aldı. Demirer’in ardından Bilgi Teknolojileri Direktörü Mahmut Ülkü, Mopaş’ın teknolojik dönüşümünü anlattı.

Fatih Irak’ın moderatörlüğünde gerçekleştirilen; Microsoft Genel Müdür Yardımcısı Tarık Tuzunsu, SAP Türkiye COO’su Selçuk Öznal, Mopaş E-ticaret & İş Geliştirme Direktörü Murat Narman, itelligence Türkiye CEO’su Dr. Bahri Danış ve Asır Bilgisayar Genel Müdürü Halil Sarıbaş’ın konuşmacı olarak yer aldığı panelde ise “Gelenekselden Dijitale Başarı Öyküsü” konusu ele alındı. Panelin sona ermesiyle birlikte Mopaş Yönetim Kurulu ve iş ortaklarının katılımıyla kurdele kesildi.

Kokteyl arasının ardından gerçekleştirilen akşam yemeği esnasında etkinliğe katılan T.C. Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı Başkanı Arda Ermut “Dijital Dönüşüm ve Türkiye’de Ekonomik Yatırımlar” başlıklı konuşmasını gerçekleştirdi. Mopaş’ın e-ticaret kanalındaki hedeflerinin ve gelecek planlarının konuşulduğu lansman, Mopaş Genel Müdürü Reşat Narman’ın teşekkür konuşmasıyla sona erdi.

Yorum Gönder

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda