31.05.2018

Taşpınar Çalışma Şartları/MaaşlarıTaşpınar,Ankara ve çevre illerimiz de hızla büyüyen yerel perakende zincirlerinden biridir.Firma ev eşyası ve elektroniği satışı üzerine mağaza açarak,hem istihdama destek veriyor,hemde istikrarlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir.

TAŞPINAR ÇALIŞMA ŞARTLARI

Taşpınar'da günlük çalışma saati yasaların belirlediği şekilde 7,5 saattir.Çay ve yemek molanız bu saatlere dahil değildir.Molalarınız ile beraber mağazalarda geçireceğiniz,toplam süre 8,5 saati bulur.Haftada bir gün izin ve yılınızı doldurmanız durumunda,14+2 gün şeklinde yıllık izin kullanma hakkınız bulunmaktadır.

Personel her hafta değişen vardiyalar ile çalışır.Vardiyalar sabahçı ve akşamcı şeklinde olur.Vardiya düzenini ve haftalık izin düzeninden birim şefiniz sorumludur.

TAŞPINAR PERSONEL MAAŞLARI

Taşpınar'da işe başlayan her personel asgari ücret ile istihdam edilir.Lakin zaman geçtikçe hem maaşınız hem de şirket içindeki pozisyonunuz değişebilir.

Tabi sadece maaş ile sınırlı değil ödemeler.Firma personel yemeğini  karşılıyor ve Prim sistemi ile satışa göre ödül veriyor.Her ay mağazalara hedef cirolar verilir bu hedef ciroların aşılması durumunda,her personel maaşına ek olarak prim almaya hak kazanır.

Kısaca özetlemek gerekirse Maaş + Yemek + Prim şeklinde bir tablo çıkmaktadır karşımıza.Mağaza yöneticilerinin çalışma saati ve maaşları personelden farklıdır.

Yorum Gönder

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda