3.07.2018

CarrefourSa ile Kurbanlıklarda Yeni UygulamaCarrefoursa’nın Türkiye’de ilk kez uygulayacağı kampanyada16 kilogramlık kıvırcık koç kolisi 1.190 TL.

Kurban Bayramı’na yaklaşık iki ay kala “Kurbanını Erken Al, Az Öde” kampanyası ile kurbanda erken rezervasyon dönemi başlatan CarrefourSA’dan 15 Temmuz tarihine kadar sipariş verenler, en az 16 kilogram kıvırcık koç kolisini 1.190 TL’ye satın alacak.

Kampanya kapsamında ödemelerini Axess Kart ile yapanlar, aynı koliyi 1.140 TL’ye satın alabilecek ve 9 taksit imkânından faydalanabilecek. Aynı zamanda kurban alımlarında CarrefourSA, 3’lü içecek paketi hediye edecek.

Kampanya kapsamında hem CarrefourSA’lardan hem de İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’daki iller için CarrefourSA.com üzerinden kıvırcık koç kolisi siparişi verilebilecek. Kıvırcık koç kolisi satılamayan belirli mağazalarda karaman koç kolisi satışa sunulacak. Kampanya kapsamında marketlerden verilen sipariş Kurban Bayramı’nın 4. günü teslim alınabilecek, CarrefourSA.com üzerinden verilen siparişler de yine Kurban Bayramı’nın 3. günü belirtilen adrese teslim edilecek.

Yorum Gönder

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda