15.08.2019

Kim'den Ataşehir'e Yeni Bir ŞubeKüçükbakkalköy Mahallesi Kayışdağı Caddesi No: 143/A Ataşehir İstanbul adresinde geçtiğimiz günlerde hizmete giren mağazanın açılış töreni KİM Yönetim Kurulu Başkanı Erol Ersan, Genel Müdür Ercan Ersan ve üst düzey yöneticilerinin katılımı ile gerçekleşti.

Erol Ersan, “Türkiye’nin en büyük yerel perakende zinciri olarak, yaşanan ekonomik krizlerin aksine kendimizi geliştirmeye ve değiştirmeye devam ediyoruz. Biz sadece halkımızın isteği üzerine ve yine onların düşünceleri ışığında, belirlediğimiz hedefler doğrultusunda kendimizi sürekli olarak yeniliyoruz. 2019 yılı içerisinde 10 tane mağaza açtık. Açtığımız her mağazayı personellerimiz ile özenle hazırlayıp, siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Ürün çeşidi bol, kaliteli ve en hesaplı fiyatlar ile yine sizlerle buluşturuyoruz. 2019 yılının 11’inci mağazası halkımıza hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

Ersan, konuşmasının ardından yeni mağazanın açılış kurdelesini kesti ve müşterilerle birlikte mağazayı dolaştı.

Yeni mağaza 11 gün boyunca farklı ürün grupları, özel fiyatlar ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile müşterilerine hizmet vermeye devam edecek.

Yorum Gönder

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda