3.09.2019

İmamoğlu, Hamidiye Su tesislerinde incelemelerde bulundu , suya zam geldiİmamoğlu, Hamidiye Su tesislerinde incelemelerde bulundu , suya zam geldi
İmamoğlu peş peşe zamlar ile gündeme gelmeye başladı. Hamidiye suya yüzde 20'den fazla zam geldi.İstanbul genelindeki bayilere yapılan bilgilendirmeye göre önümüzdeki haftadan itibaren geçerli olmak üzere Hamidiye damacana suyun fiyatının 9 TL'den 11 TL'ye çıkarılacağı öğrenilirken, çok sayıda bayinin ise 2 liralık zammı şimdiden fiyatlara yansıtmaya başladı. Hamidiye bayileri 19 litrelik damacanalardaki suyu 11 TL'ye sattıklarını açıkladı.

Küçük su 1.5 TL oldu

Damacana suda beklenen yüzde 20'den fazla zammın yanı sıra sosyal medyada bir kullanıcı ise metro ve metrobüs girişlerinde bulunan BELTUR'da 1 TL'ye satılan 500 ml hamidiye suyun yüzde 50 zam ile 1.5 TL'ye satıldığını yazdı.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, dün Kemerburgaz’daki Hamidiye Su A.Ş. tesislerinde incelemelerde bulunmuştu. İmamoğlu, Hamidiye Su Genel Müdürü Sertaç Nişli’den, tesisle ilgili bilgiler aldı.

Yorum Gönderme

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda