4.11.2019

Altun Market'ten Satın Alma Hamlesiİstanbul merkezli yerel perakende zinciri Altun Market,yine İstanbul da,bulunan Yeni Seher Market'in toplamda üç şubesini satın alarak büyümesini hızlandırdı.

Son zamanlarda hızlı büyümesi ile dikkatleri çeken Altun Market,yukarı doğru yükselen ivmesini sürdürmeye devam ediyor.Altun Market'in 26 olan mağaza sayısı bu satın alma operasyonundan sonra 29'a yükseldi.

Altun Market'in Yeni Seher Market'ten satın aldığı mağazaların ikisi Esenyurt biri Kıraç'ta hizmet veriyor. Esenyurt'taki mağazalar, İnönü Mahallesi ve Yenikent Mahallesi'nde Kıraç'taki mağaza ise İstiklal Mahallesi'nde hizmet veriyor.


Altun market Hakkında
1970 yılından beri ticaret yapan ALTUN ailesi, 2002 de İstanbul a gelerek perakende gıda sektörüne girmiştir. 2002 de ilk olarak şirinevler şubesiyle, ALTUN hipermarketleri; ana ilkesi huzurlu bir ortamda ihtiyaç ve tüketim maddelerini uygun fiyat ve yüksek kalite politikasıyla tüketiciye buluşturmaktır. ALTUN hipermarketleri tek şubeyle başladığı bu sektörde 2019 yılında 25 şube ile büyümesini devam ettiriyor.

Sahip olduğu insan kaynağına güvenin yanı sıra, teknolojik yararlarını sunmayı amaçlayan Altun Hipermarketleri, bilgi ve teknolojiye verdiği önemle sektörde her geçen gün kendini geliştirmektedir.

Altun hipermarketleri yüksek ekip kalitesiyle sürekli gelişim göstererek daha fazla müşteriye ulaşma çabasına odaklanmıştır. 2019 yılı yaklaşık 20.000 bin m2lik kapalı alanda yaklaşık 400 personelle yüksek kaliteli hizmetiyle faaliyet göstermektedir.

Yorum Gönderme

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda