20.08.2020

Marikat Gıda Parakende A.Ş Kime Ait


 


Marikat Gıda Parakende A.Ş Kime Ait


Parakende sektöründe daha önce ismini duymadığımız ve sektöre beğendik mağazalarını devralarak duyuran Marikat gıda parekende a.ş isminden önümüzdeki günlerde oldukça söz ettirecek gibi gözükmekte.


Marikat gıdayı detaylı araştırdığımızda merkezlerinin Ankara' olduğunu ve anonim şirketi olarak kurulduğunu öğrendik.


Şirketin kimin üzerine kurulduğu bilgisi şuan gizlenirken yönetim kurulu başkan vekilinin Haçı Mehmet Yavuz olduğunu ögrendik.


Beğendik şirketler gurubunun marketlerini bir bölümünün Marikat gıda parekende a.ş devredildiği ve önümüzdeki süreçte bütün şubelerini devralacağı yapılan anlaşma sonucu beğendik isim hakkının 20 yıl bu şirkete satıldığı mağazaların tabelaları değişmeden beğendik mağazaları ismi ile devam edeceği bilgisine ulaştık.

Önümüzdeki günlerde Marikat gıda isminden oldukça söz ettireceği gözükmekte.

3 yorum :

  1. Kime mi ait eski sahibi hacı beğendik e ait olmasın Bu adamlar alavere dalavere işler sever tipler mesela örnek verelim kim bunlar. Meşhur peynirci ADEM ÇELİK MAKROMARKET SAHİPLERİ ŞEREF SONGÖR VE KARDEŞLERİ BEĞENDİK MARKET SAHİBİ HACI BEĞENDİK Kayserili bunların hepsi aralarında al ver devleri tedarikçi ve işçiyi dolaylı yoldan dolandırmaktan başka bir şey bilmezler yazıklar olsun şeref songör adının şeref olması seni şerefli yapmıyor binlerce işçinin tazminat haklarını ödemedin daha

    YanıtlayınSil
  2. Marikat değil bunlar tam bi tarikat. Herşey beklenir bunlardan. Benimde beğendikten alacağım tazminatım var. Sanmasınlarki yanlarına kar kalacak.. sanmasınlarki unutacam, sanmasınlarki iki elim yakalarından düşecek, sanmasınlar ki hakkımı helal edecem. Benim hakkım ve mağdur ettikleri nice insanların hakkı onlara cehennem kapısını aralayacak inşallah.

    YanıtlayınSil
  3. Emre zengin bunlar makrocu şeref songör meşhur peynirci adem Çelik ve hacı beğendik bunca personelin haklarını ödemeyerek ortak bir şirket mi kurdu yoksa üçüde Kayserili hani derlerya Kayserili anasını boyar babana satar diye

    YanıtlayınSil

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda