4.11.2020

Tarım Kredi Market Çalışma Şartları/Maaşları


 


İlk şubesini 2017 yılında açan lakin kısa bir sürede büyük şehirlerimizde organize bir şekilde,büyüme göstererek nitelikli ve organik ürünleri hesaplı bir şekilde tüketiciler ile buluşturmayı kendisine ilke edinen,Tarım Kredi Market bunların yanı sıra ülke istihdamına ve perakende sektörüne oldukça olumlu katkı sağlamaktadır.

Bilgisini vermekte yarar var Tarım Kredi Market bir kooperatif markasıdır.Markanın Tam açılımı ise Tarım Kredi Kooperati'dir.Bu da şu anlama gelmektedir Tarım Kredi Market'de satılan bir çok ürün,kooperatifin kendi yetiştirdiği ve işlediği ürünlerdir.Bu sebeple ürünler kaliteli ve katkısız olduğu kadar hem yerli,hemde hesaplıdır.Bu bilgileri verdikten sonra gelelim merak ettiğiniz çalışma şartlarına.


Tarım Kredi Market Çalışma Şartları

Tarım Kredi Marke'de çalışma şartları tamamen yasalarda belirtildiği gibidir.Günlük çalışma süresi 8,5 saat olup,çalışanların hafta da 1 gün haftalık izni,yılını doldurmaları durumun da 14+2 gün şeklinde yıllık izin hakkı vardır.Personel Sabahçı/Öğlenci şeklinde iki vardiya şeklinde çalışmaktadır.Vardiya düzeni haftalık değişmektedir.Düzen mağaza yöneticileri tarafından takip edilmektedir.Tarım Kredi'de fazla çalışmanız çok nadir de olsa olabilmektedir.Bu fazla çalışmaları firma denkleştirme yaparak öder.Bunun dışında kalan resmi tatiller için,maaşınız ile beraber mesai ödemesi alırsınız.Maaşlar her ayın 01-05'i aralığında anlaşmalı maaş bankasına yatmaktadır.

Tarım Kredi Market Maaşları

Gelelim merak ettiğiniz en çok konuya.Perakende sektörü baz alınırsa Tarım Kredi Market'in maaşları muadillerine göre oldukça iyidir diyebiliriz.Firmada departmana göre maaşlar farklılık gösteriyor.Maaş aralığını dilerseniz paylaşalım.

Reyon Personeli - 2500-2600 TL
Kasa Personeli - 2500-2650 TL
Manav Personeli - 2700-2900 TL
Şarküteri Personeli 2750-2900 TL
Kasap Personeli - 2800-3000 TL
Yönetici Maaşları - 3500-4500 TL

Kısaca bu bilgileri verdikten sonra gelelim yan haklara.Firma gıda çeki ve yol parası adı altında maaşınızın yaklaşık % 10-20'si aralığında ek bir gelir daha sağlamaktadır personeline.Ayrıca prim sistemi de vardır.Mağazaya verilen aylık hedef cironun aşılması durumunda,her personel maaşına ek olarak üst yönetimin belirlediği rakamları ödeme olarak alır.

Özetlemek gerekirse MAAŞ + YOL + GIDA ÇEKİ + PRİM şeklinde bir tablo çıkmaktadır karşımıza

Yazımızı sonlanlandırmadan ekleyelim.Şehir merkezine uzak mağazalar için gece mağaza kapınışında servis imkanı vardır.

13 yorum :

 1. Başvuru nasıl yapılıyor peki Kısıklıdaki mağazadan mı? İnternette hiç iş ilanını göremiyorum iş arama sayfalarında.. Nereye yazıcaz

  YanıtlayınSil
 2. merhaba yakın zaman da istanbul da şube açılacakamı

  YanıtlayınSil
 3. Şubeden başvuru olmuyor Kısıklıdaki mağazaya bir kaç kez gittim internetten başvuru olduğunu söylediler. Tarım kredi birlik sayfasına girip insan kaynakları bölümü var orda çıkıyor iş başvuru formu.. Ama 1 kez doldurma hakkın var. Geçen temmuz ayında doldurmuştum yeniden başvuru yapayım dedim olmadı zaten başvurduğun gözüküyor ama ne arayan oldu ne soran

  YanıtlayınSil
 4. ben dün basvuru yaptım markete fakat olumlu veya olumsuz olursa kac gün icinde haber verirler

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba,dönüşler 3-25 gün arasında yapılıyor.Bir süre beklemeniz gerekiyor.

   Sil
 5. Merhaba bayilik şartları ne, bayilik veriliyor mu

  YanıtlayınSil
 6. İnternet üzerinden başvuru yapılmıyor .Mağazaya gidiyoruz internetten yapın deniliyor.Bu nasıl bir şey.lutfen yardımcı olunuz.Ben 10 yılı aşkın süredir mağaza müdürlüğü yapıyorum.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Bağlı bulunduğunuz şehir de bulunan genel merkezinden başvuru yapmayı deneyin.

   Sil

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda