13.01.2021

Ebebek 2021 Yılı Çalışma Şartları Maaşları


Ebebek şüphesiz perakende sektöründe en sevilen markalarından birisidir.Son derece nezih ve bir o kadarda büyük mağazalar ile müşterilerine hizmet veren Ebebek,hem ülke ekonomisine hem de perakende sektörüne katkı sağlıyor.Ebebek kurulduğu ilk günden beri sektör çalışanları tarafından tercih edilen şirketler içinde en üsterler de yer alıyor.Bunun nedeni ise firmanın personeline sağladığı imkanlardır.

Bu yazımızda 2021 yılı için Ebebek'in sağladığı imkan ve maaşları ele alacağız.İşe Merak ettiğiniz Ebebek 2021 yılı Çalışma Şartları ve Maaşları.

EBEBEK 2021 YILI ÇALIŞMA ŞARTLARI

2021 yılı için çalışma şartlarında bir değişiklik yok.Ebebek'te günlük çalışma saati yasaların belirlediği şekilde 7,5 saattir.Çay ve yemek molanız bu saatlere dahil değildir.Molalarınız ile beraber mağazalarda geçireceğiniz,toplam süre 8,5 saati bulur.Haftada bir gün izin ve yılınızı doldurmanız durumunda,14+2 gün şeklinde yıllık izin kullanma hakkınız bulunmaktadır.

Personel her hafta değişen vardiyalar ile çalışır.Vardiyalar sabahçı ve akşamcı şeklinde olur.Vardiya düzenini ve haftalık izin düzeninden birim şefiniz sorumludur.Ayrıca eklememizde fayda var ki,sigara içen biriyseniz firma bu konuda oldukça titiz.Çalışanlarının sigara içmesini istemiyor ve işe alımlarda bu şartı önemsiyor.

EBEBEK PARTİME ÇALIŞMA ŞARTLARI

Part Time Çalışanlar hafta da toplam 29 saat çalışırlar.Bu 29 saatlik süre genelde 4 günde tamamlanır,kalan 3 günde personel izinli sayılır.Mağazanın yoğunluğuna göre çalışma saati 5 güne de bölünebilir.


EBEBEK 2021 YILI YÖNETİCİ/PERSONEL MAAŞLARI

Ebebek'te personel maaşları zaman zaman farklılık gösterebilir.Lakin ilk giriş ve 3 yıl arası çalışanların maaşı Asgari ücrettir.Lakin maaş sadece asgari ücret ile sınırlı değil.Yani maaşa ek ödemeler ile,rakip firmalara nazaran oldukça avantajlı bir ücret eline geçecek.

Ebebek personeline YOL-YEMEK ve ayrıca PRİM desteği veren bir firmadır.Bu olanakları biraz daha detaylı incelemek gerekirse.

Yemek Kartı Ödemesi: 450 - 550 TL
Yol Ücreti Ödemesi: 250 - 300 TL
Prim Ödemeleri: 350 - 500 TL

Bu verdiğimiz rakamlar mağazanın bulunduğu şehire göre farklılık gösterebilir.Lakin hemen hemen elinize geçecek ödemelerdir.

Özetlemek Gerekirse MAAŞ - YOL - YEMEK KARTI - PRİM şeklinde bir tablo çıkmaktadır karşımıza.

EBEBEK PART TİME VE YÖNETİCİ MAAŞLARI

Part Time çalışanlar Yol,Yemek ve Prim ödemelerinden kademeli yararlanmaktadır.Yöneticilerin Primleri ve Yemek çeki ödemeleri kısmen personelinden fazla olabiliyor.

Part Time Maaş: 2000 - 2150 TL

Yönetici Maaşları: Yöneticiler için net rakam vermek zor.Zira çalıştığı yıla ve şehre göre farklı maaş alma etkenleri var.Lakin bir rakam vermek gerekirse yönetici maaşları asgari ücretin hemen hemen 3 katıdır.

Yorum Gönderme

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda