6.04.2021

İstanbulkart’la Doğruca CarrefourSA’ya…Sabancı Holding ve Carrefour Grup iştiraki CarrefourSAve İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki BELBİM Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri AŞ arasında gerçekleştirilen iş birliği ile Şehrin Yaşam Kartı İstanbulkartile CarrefourSA marketlerinden yapılan alışverişler ödenebilecek, kasalarda yükleme yapılabilecek.

İstanbul’daki 276 CarrefourSA Marketinde İstanbulkart Kolaylığı

Doğru hizmet vizyonuyla müşterilerinin hayatını kolaylaştıracak adımlara imza atan CarrefourSA, ulaşım dışı ödeme ağını son bir yılda yaklaşık üç kat artıran İstanbulkart’la iş birliğine giderek müşterilerine farklı bir ödeme aracı daha sunuyor.

Marketlerden müzelere, online alışverişlerden cafe-restoranlara kadar birçok sektörde ödeme aracı haline gelen İstanbulkart, iş birliği çerçevesinde İstanbul’daki 276 CarrefourSA marketinde alışveriş veya yükleme yapma amacıyla kullanılmaya başladı. Böylece CarrefourSAmarketleri, 18 milyon İstanbullunun İstanbulkart ile alışveriş veya yükleme yapma noktası haline geliyor.


İş Birliğinin Amacı İstanbullulara Fayda Sağlamak

CarrefourSA ve BELBİM AŞ arasında gerçekleştirilen bu iş birliği, CarrefourSA’nın Doğru hizmet vizyonunu BelbimAŞ’nin stanbullulara fayda sağlayacak, sürdürülebilir ve kaliteli hizmet sunmayı hedefiyle birleştiriyor.

CarrefourSA Hakkında:
Sabancı Holding ve Carrefour Grup iştiraki CarrefourSA, 11.000 çalışanı ile “Yeni Nesil Market” vizyonu doğrultusunda 51 ilde faaliyet gösteren 714marketi, 11 deposu ve online marketi Carrefoursa.comile taze, kaliteli ve güvenilir şekilde 50 bin çeşit ürünü “Doğrusu CarrefourSA’da” anlayışı ile günde 500 binden fazla müşterisine ulaştırmaktadır.

İstanbulkart Hakkında:
BELBİM Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri AŞ’nin yerli yazılım teknolojisiyle geliştirdiği İstanbulkart, toplu ulaşım sistemi elektronik para kartı olarak faaliyete başlamış ancak 2019 yılında edindiği ‘Şehrin Yaşam Kartı’ vizyonuyla ulaşım dışı alanlarda da ödeme seçeneği olmuştur. İstanbul halkını kolay ödeme seçeneği ile tanıştıran ve tek amacı İstanbulluların hayatını daha kolay hale getirmek olan İstanbulkart’ın18 milyon aktif kullanıcısı vardır. Türkiye’de ulaşım ve yaşam kartı olarak herhangi bir alternatifi yoktur.

Yorum Gönder

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2021 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda