25.04.2014

Ülker Mörş Çalışma Şartları


 

Gıda perakendeciliğin de oldukça önemsenen ve sektörün lider tedarikçilerinden olan Ülker de çalışmak kimi zaman yorucu,kimi zaman ise çok eğlenceli olabiliyor.

Farklı meslek gruplarına ev sahipliği yapan firma eleman alırken açıkçası son derece titiz davranıyor. Şayet Ülker de mörş olarak işe başlamayı düşünüyorsanız,işe başladıktan sonra sizi bekleyen şeyler aşağı da belirttiğimiz maddeler olacaktır.

 Mörş'ün görevi üstleri tarafınca belirlenen rut dahilinde olan mağazaları dolaşıp,ürünlerin reyonlardaki varlığını ve satışının daimi olmasını sağlamaktır.Kimi zaman Ülker'e ait ürünlerin istifi ve reyonların doldurulması sizden istenilebilir.Rutunuz da yer alan mağazalardaki reyon şefi veya mağaza yöneticileri ile aranızın iyi olması durumun da,her şey sizin için çok daha iyi olacak.Bu tavsiyeyi unutmayın.

 Gelelim mörşlerin çalışma saati ve maaşlarına.Ülker de mörşler 8,30 saat çalışmaktadırlar.Hafta bir gün izin ki,bu genel de pazar günleri olur.Maaşınıza ek yol parası ve yemek parası verilir.Maaş ise asgari ücrettir.Yol parası ve yemek parası ile elinize geçen brüt rakam 1000-1100 TL civarındadır.

1 yorum :

  1. ben çalışmak bu istiyorum mörş işinde bilgi alabilirmiyim

    YanıtlaSil

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda