Güncel

9.12.2014

Rammar Çalışma Şartları
Rammar merkezi İstanbul da bulunan ve 50 şubesi ile tüketiciye hizmet veren yerel bir firmadır.Mağazalarının tamamı İstanbul da bulunan marketler zincirinin çalışma şartlarını inceleyeceğiz,bu yazımız da.

Yerel marketlerin hemen hemen hepsin de olduğu gibi Rammar da çalışma saatleri uzundur.Günlük çalışma süresi 9 saat olarak belirlenmiştir.Bu saatlere çay ve yemek molalarınız dahildir.Hafta bir gün izin kullanmanızın yanı sıra,yılınızı doldurmanız durumun da yıllık izin kullanma hakkına sahip olursunuz.

Firma zaman zaman tam gün ve saat olarak fazla çalışmanız mümkün olabilir.Bu fazla çalışma ve tam gün çalışma için herhangi bir ödeme almanız söz konusu değildir.Yani Rammar da mesai adı altın da herhangi bir ödemem yapılmamaktadır.Bu tür ödemeler sadece resmi tatiller ile sınırlandırılmıştır.

Ücret konusuna gelirsek bir çok yerel zincirden herhangi bir farkı bulunmamaktadır işletmenin.Kasiyer,orta reyon vb. pozisyon da çalışanların asgari ücret aldığı firma da,tezgahtar olarak çalışanların maaşları farklılık göstermektedir.

Yorum Gönder

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda